Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki próbálta már lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbálta már lakásos prostival a kakiszexet?

Figyelt kérdés

Nekem döbbenetes, hogy vannak akik ezt pénzért be vállalják...

De az igénybevételéről még nemmolvastam beszámolót, úgyhogy valaki privibe írhatna egyet, ha van egy kis ideje.

Meg pár részlet érdekelne...


2018. jún. 11. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hogy mit? Atyám mindjárt elhányom magam :D
2018. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
fújj...nem. Pisi szex tök oké egy igényessel, azt már csináltam. na de kaki? az kizárt
2018. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Azt gondolná az ember, hogy már mindenféle variációt feljött ide kérdésnek, de úgy látni, még van pár dolog a tarsolyban.
2018. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

más kérdés mit írnak be mit vállalnak, meg mit ígérnek a telefonban aztán megint más kérdés élőben ha sor kerül rá mi a valóság

ugyanez a helyzet pl. análnál. Elmész aztán közlik túl méretes vagy nem jó, meg ez se jó meg az se jó csak lehúzás az egész.

2018. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
A 2. válaszoló nem semmi hehehe. Mintha a húgy nem lenne ugyanolyan gusztustalan, mint a szar. Még gyerekkorunkban a haverom belepisált egy vödörbe heccből, aztán elfeledkeztünk róla, de pár nap múlva eszünkbe jutott, megnéztük a vödröt, és vastag föle keletkezett a büdös húgynak.
2018. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló: szégyen, hogy kamuznak! Ha beígér valamit, akkor tegye is meg!
2018. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy gusztustalan a "hugy", hát igy ahogy fogalmazol, az is :-)

Én viszont sokszor itattam már kád vizben lányokkal sok sok Martinit pezsgővel és bizony eljött a pillanat, amikor nagyon kellett nekik pisilni, kiültettem őket a kád szélére kicsit hátrádőlve csak úgy feltört a szökőkút belőlük, na az volt az én pezsgőm, imádtam mindig is. Ilyen tipusú élvezkedésben bármikor benne lennék ma is.

2019. ápr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!