Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti már éltetek át olyat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már éltetek át olyat hogy nincs orgazmus de nagyobb gyönyört éreztek egész aktus alatt mint eddig bárkivel? (üj kapcsolat)

Figyelt kérdés
Az elejètől a végéig akkora győnyőrt érzek hogy színte nem vagyok eszméletemnél,ilyenkor azt kívánnám soha ne lenne vége de az orgazmusnem következik be ami nem is baj mert annyira jö.De mással volt orgazmusom de nem éreztem ekkora győnyört.De vajon ez hogy lehet?Valaki tapasztalt már ilyet?

2018. jún. 12. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalám az orgazmus = gyönyör.
2018. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Győnyőr = gyönyör
2018. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a párommal ugyan ez van. Soha nem volt orgazmusom senkivel, az elején vele is veztem a szexet, nagyon is. De az utóbbi időben nem bírok magammal szex közben. Remegek, zsibbad mindenem, volt már hogy levegőt alig tudtam venni. Egyszerűen imádok szexelni vele. Eddig soha nem volt ilyen, de vele is csak az utóbbi 1-2 évben kezdődött.
2018. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
még sose mentem el a mostani partneremmel, de vele a legjobb eddig, pedig mással már sikerült
2018. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen, soha nem volt orgazmusom, de vele olyan gyönyört éltem át, hogy szerintem annál nincs feljebb. De ez csak addig volt, mondjuk olyan 1-1,5 évig, amíg meg nem oldható problémák nem álltak közénk és amíg hittem abban, hogy szerelmes belém és szépnek lát. Amikor mindez megkérdőjeleződött bennem visszafelé is, onnan kezdve átlagossá vált a szex, pedig a partner maradt.
2018. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!