Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan okozzak neki orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan okozzak neki orgazmust a péniszemmel?

Figyelt kérdés
Stabil párkapcsolatban élek a barátnőmmel. Mindketten szeretjük egymást, minden klappol. Az esetek nagy részében nem tudom kielégíteni a péniszemmel, így ujjazással, nyalással juttatom el a csúcsra, ami minden alkalommal be szokott válni. Van, hogy elélvez a 'hagyományos' úton is, de nagy bánatomra ez csak kevésszer fordul elő. Nem rendelkezem nagy mérettel. Mit tegyek, hogy ez a helyzet megváltozzon? 20 évesek vagyunk.

2018. máj. 24. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Jó az úgy,teljesen mindegy,hogy mitől van orgazmusa,ugyanaz játszódik le az agyban.A nők nagy részének soha nincs hüvelyi orgazmusa,a csikló az ami kiváltja.
2018. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Tök jó, hogy néha van hüvelyi orgazmusa is :) fogadd el és szeresd őt, továbbá ne görcsölj rá a témára, és egyáltalán ne firtasd, mert feszélyezve fogja érezni magát, hogy te az orgazmust elvárod. Ez így teljesen normális, ahogy vagytok :)
2018. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Gyakorlással. Figyeld meg, mi az, amitől elélvez.

Ja, és inkább vele beszéld meg.

2018. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem képes a hüvelyi orgazmusra akkor sehogy nem tudod a péniszeddel eljuttatni. Talán fáj hogy néha tenned is kell az orgazmusáért?
2018. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha valahol 12-16cm között vagy valahol,nem reménytelen a dolog.Egy nő a méhszáj előtti sarokban rövidebb ezt misszionáriusban könnyű elérni és alatta a hüvelyét hosszabbnak érzed és férsz,ezt meg hátulról könnyebb végigérni.Állítólag nem minden nő érzi vagy élvezi a hüvelye végét,lehet hogy neki elég a G pontját ha eléred és amikor jól tövig rakod a csiklóját ingerli a szerszámod töve.

Nagyon jó még a "Kilenc döfés"(lökés) technika.

Próbáld meg a "Kuksi tornát":

Átmelegíted jó meleg vízzel! Ezt a kámaszútra is javasolja ez az igazi a kék csodapirula helyett a fejő gyakorlat és a szex előtt is jó.

Elfelejtik de kend be valamilyen testápolóval akkor nem sérülsz.

Fejő gyakorlat(10-20 perc)naponta de lehet kevesebb is és ritkábban,csak próbáld meg és meglátod milyen jó lesz.Kis srác koromban csináltam már,egy újságban volt róla talán 8-10 mondat,egy biztos alapot felépítesz és elkísér végleg.

2018. máj. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj, hogy tennem kell a dologért!! Épp ezaz, hogy szeretném, hogy neki jó legyen. Azt hiszem nem értetted meg a kérdésemet.
2018. máj. 25. 07:57
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, vannak olyan nők, akik nem képesek hüvelyi orgazmusra, bármekkora lehet az ember farka.. Csak a nyelv meg a kéz, az ujjak segítenek. Ne aggódj ezen, az a lényeg, hogy minőségi kielégülést tudjál nyújtani...
2018. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

én olyankor úgy szoktam, hogy páromat minden módszerrel, amit csak szeret, húzom, minden trükkömet bevetem és pont mielőtt elsülne, amikor már nem bírja tovább, akkor úgy megkefélem, ahogy csak a testem bírja.


Ilyenkor a legrosszabb ha tökölsz és romantikázol, mikor a csaj a csúcstól fél másodpercre van, akkor meg kell rakni rendesen és hidd el, megy majd az orgazmus, még akkor is ha csak 10 centis a dákód.

(néha az is segít, ha keményebb pózban vagytok, pl kutyában, vagy ő egy asztalon és te előtte állsz, olyanban, ahol tényleg tudsz adni neki)

2018. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 De de megértettelek,remélem semmi baj,pont én is erre gondoltam,csak leírtam a praktikákat amit én is elkövettem már.Engem kicsit megnövelt és jobban elérek bizonyos pontokat amit azelőtt nem annyira.Kimaxolja a méretet rendesen.Puha péniszgyűrűt is kipróbáltam a tövére ,testszínű postásgumit raktam először a tövére így fedeztem fel a dolgot.Utána kezdtem el a gyakorlatokat.A péniszgyűrű extra keménységet ad és maximalizálja a méretet sokkal jobban kitöltöd a puncit.Nekem a masszírozó gyakorlatok megvastagították is így idővel elhagytam de játéknak jó.
2018. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tyű az 5-ös válaszoló de készen van 😳
2019. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!