Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen Voksán Virág típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen Voksán Virág típusú nők miért csak szexre kellenek legtöbb pasinak, barátnőnek nem?

Figyelt kérdés

Egyik havernak ez a csaj bejött, kíváncsiságból utána néztem.

Igaz sokan írják, ilyen-olyan műnő, meg ronda, túl sok plasztika és smink.

De akik fikázzák szerintem nagyrészt nők lehetnek, részben irigységből. Azért pasik őszintén leírták fórumokon hogy szerintük nem tudni miért de piszok izgató a csaj, tutira dugnák. De csak egy éjszakára kellene nekik max. sex body-nak de barátnőnek semmiképp.


Szóval, a Voksán Virághoz hasonló nők a pasik nagy részének miért csak egy éjszakára kell, barátnőnek miért nem? Hisz a külsejét leszámítva olyan nő mint bárki más, miben különbözik?

Csinos és izgató, mi ezzel a baj? Hisz a pasiknak fontos az egy csaj szexi legyen és jó legyen vele a szex, a szex egyik legfontosabb nekik.


Valakiknek pedig csak két féle csaj létezik, a Voksán félék és a totál átlagos szürke verebek, az egyik dugni a másik b.nőnek/feleségnek, család alapításra (de legbelül előbbire izgulnak végig).


Csak kérdezem mert kíváncsi vagyok véleményekre.



2018. jún. 12. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

sokaknak a teltebb csajok is szexre kellenek, de többre nem


van akivel szexelne az ember, de komolyabbat nem akarna tőle

2018. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
A Voksán Virág féle hiába kellene nekem többre, örülök, hogy egy alkalmat ki tudok neki perkálni. Ha nem vagy gazdag vállalkozó, akkor esélyed sincs az ilyen aranyásóknál (eleve nem is találkozol velük sehol).
2018. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kellenének, de ahhoz meg kellene hogy ismerjenek. Sajnos az ilyen nők szóba sem állnak az ilyen átlag pasikkal.
2018. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Pedig vannak, látok hozzá hasonlóakat ha nem is plasztikázott de ilyen agyon vakolt szolizott pláza cicákat igen, és van úgy átlag pasikkal.

Igenis sok ilyen van ha nem is pont így néz ki.

2018. jún. 12. 15:19
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
#4: jaja sugarbaby-sugardaddy kapcsolatnak hívják.
2018. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:
91%

Szerintem is, ha atlaga pasi, akkor tuti tele van penzzel csak nem mutatja. Egy ilyen tipusu no, pontosan tudja, ezt a kulsot, csak dragan lehet fenntartani. Igy ha csak maga nem keres sokat, pl, vallalkozo, akkor ehhez kell talalnia valakit.

Valamint, aki ennyire ra van fuggve a sajat kulsejenek a hangsulyozasara, az nem egeszseges enkeppel rendelkezik.

2018. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért is van így?

- Az átlag nőhöz képest kevésbé elégedett magával. Mutatja az is, hogy jobbra-ballra plasztikáztatja magát.

- nincs elég pénze az átlagembernek ilyen igényeket finanszírozni

- Ha műanyagot akarok du*ni, akkor guminőt veszek, de mivel celeb, ezért lehetne vele hencegni, tehát "egy patront megér" kategória.

- Nem szép, de lásd az előző pont.

- Erősítené a férfi egót, hogy "Ilyen különlegességet is megkaphatok, nem is vagyok rossz pasi".


Szóval ha egy kevésbé plázacica csaj elfogadja magát, ez sugárzik róla, vonzóbb a férfi számára. A túlzásba vitt smink sem jó valljuk be. A nőt akarom csókolni, nem az alapozóját, rúzsát, kontúrját, stb. Ennyi erővel végignyalhatnám a DM-et, kb ugyan azt érezném...


Ugyanakkor hozzá kell tennem, hogy igenis van gyönyörű, más nők által k**vának vagy plázap*csának tartott nők akik a szépségük és ízléses, csinos öltözködésük mellé még okosak is. Szóval nem reménytelen, de 5000 csajból azt az 1-et megtalálni és elbűvölni, amikor mindketten szinglik vagytok... Nos kicsi a valószínűsége valljuk be! :)


F

2018. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem azt a hozzáállást, amiről az #1-es hozzászóló beszél. Ha valaki szexelne egy kövérebb nővel, az nem mondhatja el azt magáról, hogy képtelen hozzá vonzódni, na most akkor barátnőnek miért nem jó? A személyiségének nagyjából semmi köze nincs a kilóihoz, simán bele lehetne szeretni. Ne értsetek félre, azt én megértem, ha valakinek nem áll fel egy x vagy y típusú emberre, és emiatt érzi úgy, hogy nem működne a dolog, na de ebben az esetben nem erről van szó. Talán szégyellné az utcán, idegenek előtt? Azt, akit szeret? Ez rohadtul szánalmas.

Én is azt mondom, hogy önmagában a Voksán-féle külsőnek nem kellene kizáró oknak lennie (mármint azoknál, akik meg tudnak kívánni egy ilyen nőt), szerintem csak túl előítéletesek az emberek, társítanak egyfajta üres személyiséget, felszínességet, ostobaságot az ilyen megjelenéshez, és nem hajlandóak az első asszociációikat félretéve energiát fektetni a másik megismerésébe. Nem hinném, hogy a pasik csak műnőkben és szürke egerekben gondolkodnak, alapvetően mindenki olyan társat keres, akit úgy teljes egészében, minden erényével és hibájával együtt el tud fogadni, csak az a kérdés, hogy mi alapján szelektáljuk az embereket/mennyire vagyunk nyitottak rájuk.

2018. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában a túlsminkelt, szétplasztikáztatott nőknek nincs olyan személyiségük, amibe bele lehet szeretni - ezért is kompenzálnak a külsőjükkel.
2018. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen nők sose jöttek be. Még szexuálisan se vonzanak. És most lehet írni hogy álszent vagyok stb, de ez az igazság. Annyira undorító amikor valaki ennyire szétműteti magát, hogy az már hihetetlen. És lehet mondani hogy jó a teste stb, akkor se vonz az ilyen nő. 25/f
2018. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!