Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen Voksán Virág típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen Voksán Virág típusú nők miért csak szexre kellenek legtöbb pasinak, barátnőnek nem?

Figyelt kérdés

Egyik havernak ez a csaj bejött, kíváncsiságból utána néztem.

Igaz sokan írják, ilyen-olyan műnő, meg ronda, túl sok plasztika és smink.

De akik fikázzák szerintem nagyrészt nők lehetnek, részben irigységből. Azért pasik őszintén leírták fórumokon hogy szerintük nem tudni miért de piszok izgató a csaj, tutira dugnák. De csak egy éjszakára kellene nekik max. sex body-nak de barátnőnek semmiképp.


Szóval, a Voksán Virághoz hasonló nők a pasik nagy részének miért csak egy éjszakára kell, barátnőnek miért nem? Hisz a külsejét leszámítva olyan nő mint bárki más, miben különbözik?

Csinos és izgató, mi ezzel a baj? Hisz a pasiknak fontos az egy csaj szexi legyen és jó legyen vele a szex, a szex egyik legfontosabb nekik.


Valakiknek pedig csak két féle csaj létezik, a Voksán félék és a totál átlagos szürke verebek, az egyik dugni a másik b.nőnek/feleségnek, család alapításra (de legbelül előbbire izgulnak végig).


Csak kérdezem mert kíváncsi vagyok véleményekre.



2018. jún. 12. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászoló elég szépen summázta a dolgot.A nagyon szép lányok elég gyakran kiálhatatlan modoruk miatt vannak egyedűl.Ezért vannak tele a társkeresők is szebbnél szebb csajokkal és ezért is nehéz ismerkedni.Ha csak úgy működne az ismerkedés hogy szimpatikus vagy és ismerkedhetünk jó is lenne,de nem.
2018. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

1.Túl nagy állandó anyagi ráfordítás

2.Általában annyira elvannak a szét műtött külsejüktől ájulva,hogy szex esetén hanyatverik magukat és "részedről a szerencse" hogy dughatod, ő nem csinál sokat.

3.A stílusa -ami az első félreértéskor vagy vitakor derül ki. Addig cukika...

4.szüleid, barátaid közös témái miss kacsaszájjal amikor közös progit csináltok.

5.folyamat ajánlatok más pasiktól, mert látszik mire készült a kaszni...

6. Lesz gazdagabb "igaz szerelme" mint te :)

2018. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Ki az a voksán virág?
2018. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan szexre sem kellene!

Ronda!

2022. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Találóbb lenne a Voksán Dudva!

2022. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!