Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy ide jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ide jönnek nyafogni a pasik hogy kicsi a farkuk, aztán meg még mi nők vagyunk az álszentek?

Figyelt kérdés

Miért gondoljátok úgy hogy csak nem akarunk megbántani? Ez egy anonim oldal, szarrá oltalak titeket ha olyan a kedvem. És a többi nő is. Azért írjuk hogy a kicsi jobb, mert így is gondoljuk.

De tapasztalatom szerint aki reklamál, panaszkodik a farka mérete miatt, azt nem is érdekli hogy a nők mit szeretnek, mit akarnak, csak megerősítést várnak hogy igen, nekik kicsi a farkuk és nem érnek semmit...



2018. jún. 12. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert nagy eséllyel akik nem fogadják el az itteni nők véleményét hogy a kicsi a jobb azok azt várják amit leírtál hogy azt mond hogy igen kicsi és nektek nem jó a kicsi azaz valószínű ez izgatja őket fel hogy szidjátok,alázzátok a kisfarkú pasikat..vagy nem tudom erre tudok csak gondolni...
2018. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi számít kicsi faroknak?
2018. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdezd a pasikat, ők jobban tudják :)
2018. jún. 12. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem tudnál oltogatni, sem te, sem más nő! Abszolút nem érdekel a méretem, tehát ne általánosíts!
2018. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami a fiúknál a kis farok, az a nőknél a saláta punci. Dettó ugyanaz. Hiába írják itt a pasik, hogy szép, a kérdező akkor sem fogadja el.

Szerintem az ilyen kérdések kiírójának nem a bránerméretével van baja, hanem a fejével.

2018. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge...azoknak szólt akik ide irogatják hogy jajj jó-e a méretem...
2018. jún. 12. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt Anonim módon írhatnak a bajukról

Mióta világ a világ azóta az intim méret mindig téma

Egy egyszerű lányregényben vagy ponyva regényben is sokat sejthetően körül van írva az a bizonyos Fallosz !!!

Csak azt kéne végre felfogni hogy ahogy két egyforma hím tag nincs úgy két egyforma hüvelyü nő se létezik

Az a mondat hogy “Minden nőnek a nagy és vastag f.. kell

Ott megbukik hogy vannak rövid és szűk hüvelyű nők akik minden bizonnyal nem fognak sikítva élvezni az orbitális mérettől ha még is sikít akkor nem az élvezettől!!

24N

2018. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azèrt jönnek ide nyafogni mert mindehol azt olvassák hogy a méret dönti e ki mennyire kelendő.


Pl akármelyik szextárskeresőre felmész ahol àltalàban pàrok keresnek harmadiknak fèrfit ott egytől eddig a nagy a mérce. Sehol nem olvasni olyat hogy férfit keresünk szimpátia akapjàn, vagy 15 cm is megfelel ha van neki. Mindehol az van hogy 20 cm alatt nyomorék vagy és ne is jelentkezz mert vàlaszt se kapsz!


Rőviden az egyedúlálló pasik azon % aki nem tud vagy nem akar szemèlyesen bepróbálkozni a nöknèl. És elsőnek az interneten tesz próbát azzal szembesül hogy ha átlagos vagy kicsi a mèret akkor csak hokizon magànak mert màr ők szemèben ő így értèktelen!


Segített a vàlaszom?

2018. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azért de hol olvasol te ilyeneket? Inkább nőt keresnek mindenhol, férfit sehol!
2018. jún. 13. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!