Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy normálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy normálisnak tűnő fiúba, akiről megtudtam hogy bi passzìv. Hogy tudnám túltenni magam ezen a csalódáson?

Figyelt kérdés
Ez annyira kiábrándító dolog.

2018. jún. 14. 12:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
És mi van akkor? Emberileg vagy regek. Nem veszlek emberszámba sem. Remélem nem lesz több fallosz ami megáll benned.
2018. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy fáj az igazság. :/ De hidd el más is ugyan ezt fogja írni. :/
2018. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Férfiatlan vagy, dugasd magad ahogy neked jó, csak ne mocskolj be rendes nőket, ha már nincs benned szégyenérzet.
2018. jún. 14. 13:50
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Az oké hogy neked nem fekszik a dolog. De legalább ne vergődj miatta. Te távol se vacy rendes nő. Egy rendes nő rendesen megmondta volna a srácnak hogy nem megy neked így a dolog, és tovább álltál volna. De hogy már a lakást is lefertőtleníted miatta. Vizsgálatra meg rendszeresen kellene járni... Nem csak egy ilyen alkalom miatt. Te csak vergődni, provokálni és veszekedést szítani jöttél ide. Te akkor vagy rendes nő, amikor én a az angol királynő.
2018. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem d*gatom magam senkivel. Normális párkapcsolatban élek, egy Normális nővel. Nem egy ilyen szutyokkal mint te. :D De igen te biztos jobban ismered a szexuális életem. XD
2018. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ember lány azt mondja. XDDD Azért mert téged még egy passzív bi se d*gna meg, arról nem én tehetek. :D Az meg hogy van barátnőm, nem a te dolgod elhinni. XD
2018. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem dugatim magam, és csak nőket dugok. Valamint megköszönné az emberiség ha nem szaporodnál.
2018. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
És mi is itt a probléma?
2018. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Britt tudosok kimutattak, hogy aki “xd” emoticont hasznal rendszeresen az impotens. Sajnalom, de a baratnos kamu nem jott at.


Na de a kerdesre valaszolva. Orulj neki, hogy nem evek multan derult ki a dolog. Kepzeld el mit elne at a gyereketek, ha a szobaba benyitva anyu kupolja apu barna rozsajat. Egy normal szex megtapasztalasa is visszavetheti a fejlodesben evtizedekig, hat meg egy ilyen szerepcsere. Szerintem meg olcson megusztad, ha nem kaptal el semmit persze.

2018. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na megjött a másik értelmes. :D
2018. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!