Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy normálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy normálisnak tűnő fiúba, akiről megtudtam hogy bi passzìv. Hogy tudnám túltenni magam ezen a csalódáson?

Figyelt kérdés
Ez annyira kiábrándító dolog.

2018. jún. 14. 12:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Te megkérdezted az emberek véleményét. Azért mert én nem vagyok egy homofób idióta, azért az ember nem lesz se meleg, se bi. De hát te meg annyira vagy lány szerintem, mint amennyire egy meleg a lányokat szereti. :)
2018. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Írj priviben, én szívesen segítek neked és minden szerelmi bánatos lánynak. Se bi se passzív nem vagyok, nem fogsz csalódni. :) 40F
2018. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!