Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgat, ha egy nőnek fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat, ha egy nőnek fáj a hasa, főleg az erős menstruációs görcsök, ez mennyire tekinthető normálisnak, vannak még ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A nők nevébe mondhatom szerintem hogy remélem egyszer érzel majd olyan fájdalmat rögtön eszedbe se fog jutni többet ilyen! 34F
2017. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, vannak hozzád hasonlóak.
2017. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ramone ***** válasza:
92%
A te fajtád remélem leragad ezen a szinten
2017. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor el szoktam gondolkodni, hogy ez csak valami erőltetett trollkodás, vagy a kérdező tényleg komolyan gondolja.
2017. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi izgat fel abban, h a másiknak rossz és szenved?
2017. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát te bolond vagy.
2017. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok... Gondolom, arra is feláll a farkad akkor, amikor szerencsétlen nő szül, és megszakad közben...
2017. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jöjj össze egyszer ilyen nővel, meglátod, hogy faccverés helyett azon fogod törni magad, hogyan lehessen neki minél jobb azokon a napokon...

Ja várj, ehhez némileg meg is kell érni agyilag.

2017. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha a pasim elvezne azt ahogyan szenvedek akkor remelem azt is elvezne ha akkorat lerugnek neki hogy foga nem maradna :)
2017. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszolótársak!

Le lehet ragadni a címkeosztogató ítélkező minősítgetésnél, de szeretném felhívni a figyelmét mindenkinek, hogy az, hogy mi okoz szexuális izgalmat egy embernek, az sosem észérvek alapján, tudatosan meghozott tevőleges döntések eredménye.


A szexuális fantázia tárgya különféle gyermekkori fixációk, egyéb tudatalatti félelmek vagy akár kompenzációk eredménye, következésképpen a viselője kb annyira tehet róla, mint arról, hogy hány centi magas vagy milyen színű a szeme, haja.


Amire van hatásunk, amirő tehetünk, hogy ezt hogy kezeljük, miként éljük meg.

A baj akkor kezdődik, ha két fél között ellenérdekeltség van és nem tudnak közelíteni.


Mert eby vanillasexszel beérő fiúcska nem sokra megy egy dominával, akit a BDSM vonz, csakhogy egy példát mondjak.

Egy lábfetisiszta nem sokra megy egy olyan partnerrel, akit kifejezetten idegesít, ha a lábát bazirgálják.

És vicaverza.

Úgyhogy a kérdezőnek csak annyit mondok, hogy én személy szerint ilyenről nem hallottam, de mivel ismerek, sőt gyakorlok számtalan fétist, kváziperverziót, így simán el tudom képzelni, hogy Neked ez okoz örömet.

Megfelelő szubmisszív partner bevonzásával még az sem kizárt, hogy kiélheted a fétisedet.

2018. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!