Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lesz valaha párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha párom?

Figyelt kérdés

Elvagyok kenődve, félek attól, hogy sosem találom meg az igazit.

Egy teljesen átlagos lány vagyok. Hosszú barna hajam van, zöld szemem, €67 cm.vagyok, ehhez 60 kiló.


Eddig volt egy másfél éves kapcsolatom 14 éves koromtól 16-ig

Majd modt lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak. Csak vele volt szexuális kapcsolatom.

20 éves vagyok.


A problémám, hogy nem rajonganak úgy körbe a férfiak, mint mondjuk a barátnőmet. Ő sokkal több mindenkinek tetszik, jó ő mondjuk egy fullos, kicsit mű nő.

Érdekelne a véleményetek erről, mert elvagyok kenődve.

Bármennyire is furán hangzik én 25 évesen gyereket szerettem volna. Egy normális kapcsolatban.


2018. jún. 15. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is nem rég lett vége egy 3. éves kapcsolatomnak. A volt barátnőm pont ennyi idős mint te. Megismerkedhetünk? Én is szeretnék már gyerekeket. Privi? Képcsere?
2018. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál mintha teljesen magamat hallottam volna. Lesz párunk én abban hiszek hogy semmi nem történik véletlen :) én is szeretnék legkésőbb 26-27 éves korra gyereket meg egy átlagos normális kapcsolatra vágynék normális igényekkel ahol a nő nő lehet a férfi pedig férfi. 21/F
2018. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írni irhattok, sose tudni :D de azért ez nem ilyen egyszerű.
2018. jún. 15. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem egyszerű! Ismerkedni kell! 1. voltam. Írj! Küldj képet magadról én is küldök.
2018. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne párod! Még csak 20 éves vagy! Nem mindenkivel jön szembe elsőnek az igazi, de még másodjára sem. Ismerkedj, vagy inkább azt mondom, hogy ismerd meg saját magad! Ha csak a mostani pároddal volt szexuális kapcsolatod, akkor talán egy kicsit vadászhatnál! A barátnőd sem biztos, hogy annyival jobb nő mint te, sőt lehet, hogy nem is, de elhiszi magáról, hogy az és ezt mutatja a világnak is! Légy magabiztos, pasizz és élj egy kicsit kötöttségek nélkül! Hidd el a javadra válik!!! Aztán, ha úgy érzed jöhet a komoly kapcsolat és a gyerek!


26/l

2018. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet párod ezután is. Azt azért észrevetted, hogy 2 párkapcsolatod is volt eddig, szóval csak nem vagy annyira rossz nő, hogy a kutyának se kellesz. Majdcsak találsz valakit.


Amúgy ha szegedi vagy, akkor ismerkedhetünk is akár.


Egy teljesen átlagos 31 éves férfi.

2018. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!