Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna, ha a barátnőd leginká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd leginkább saját maga miatt szeretné hordani a szép, szexi fehérneműket?

Figyelt kérdés

Én elsősorban azt élvezem,hogy jól nézek ki,szépen állnak rajtam és még szexibbnek érzem magam tőlük és persze van,hogy kifejezetten a férfi miatt viselem,de nálam párkapcsolatban soha nem fordult elő,hogy ne valami szexi legyen rajtam.Egyszerűen így érzem jól magam.


Egyetlen barátom sem látott slamposan,még 4 év után sem és én sem magamat.Ugyanis,ha "slampos" is vagyok,még az is olyan darab,hogy esztétikus.


Az egyszerűbbek is lehetnek szépek,ha ízlésesek,szóval nyilván én is sokszor viselek hétköznapibb szetteket,de arra mindig figyelek,hogy jól álljon rajtam és szép legyen.És persze nem kínaikban vásárolok,de nem azért,mert ott nem lennének szépek,mert mindenhol vannak,de azok nem annyira szexik nekem,ezért inkább rendelem.(Agent Provocateur,bár abból inkább az átlátszó szetteket,yandy,Victoria's Secret,stb...)



Köszi

L


2018. jún. 15. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Most az a kérdés, hogy egoista cicababa vagy-e, vagy csak vered a nyálad, hogy 5-6000 forintot adsz ki egy bugyogóért?
2018. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kérdés:


Zavarna, ha a barátnőd leginkább saját maga miatt szeretné hordani a szép, szexi fehérneműket?

2018. jún. 15. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna. Ha elégedett vagy magaddal, az megjelenik az egész lényeden és ez pozitívan hat kifelé is.
2018. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából azért kérdezem,hogy ezt férfiként meglehet -e unni és "immunissá válni" a szexi fehérneműre?
2018. jún. 16. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:

A nők többsége magának öltözködik. Megtapasztaltam néhányszor, hogy ajándékba vettem ruhát, ami nekem tetszik és szerintem rajta jól áll. Sohasem találtam el. Ha csak javasoltam, hogy ez milyen szexi, csinos stb., az pont valamiért nem volt jó, szóval ilyenekről leszoktam.


Engem nem zavar, ha szép fehérneműt hord, ha ronda lyukas pamutbugyit venne fel, az annál inkább.


Ráunni valakire nem a fehérnemű miatt lehet.

2018. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem valakire ráunni,hanem a fehérneműkre.

Mert ha minden nap szexi a barátnő,akkor akaratlanul is hozzászokhat az ember és mondjuk X idő után már nincs rá hatással a szexi fehérnemű.

2018. jún. 16. 01:49
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

"Zavarna, ha ..."


Miért, közölni szoktad a férfiakkal, hogy magad miatt hordod őket?

2018. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
te sem a non-verbális kommunikáció nagykövete vagy...
2018. jún. 16. 12:37
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8


Ebből a válaszodból ítélve te meg nem a logikus gondolkodásé. xD

2018. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, sőt örülnék neki.

Ha egy kapcsolat ellaposodik, az nem a fehérneműk miatt történik.

2018. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!