Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket mi izgatja fel jobban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket mi izgatja fel jobban? Mitől van orgazmus inkább a nyelves kényeztetés után vagy az aktust követően?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?
2018. jún. 16. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
26, te meg szűz
2018. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
saját példám szerint én azt szeretem, ha először egy hosszas, akár háromnegyed-egy órán át tartó előjátékot lenyomatunk (nyilván erre nincs mindig időkeret). Először hosszú csókolózás, ami ha jó, simán benedvesedek tőle, aztán utána meg csak rátesz a csúcsra, ha benyúl a bugyimba és izgatja a csiklómat. Utána a nyalás is kellemes, de csak akkor, ha jól csinálja, mert ha nagyon béna, akkor az visszavesz az izgalomból. Orgazmus nekem inkább a szextől, azt élvezem a legjobban.
2018. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főleg a csókolózás izgat fel, imádom, ha közben simogatja a mellem. Ha a nyakamat is elkezdi csókolgatni, már tuti nedves vagyok. Utána lent is simogat, megujjaz, legtöbbször ilyenkor is elmegyek, szex közben is van orgazmusom legtöbbször.
2018. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha orálisan kényesztet a párom, vagy ha bennem van és kézzel rásegítek magamnak mind a kettő működik nálam.

22

2018. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3as szívesen megismernélek
2018. jún. 20. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Van párom, aki ezeket csinálja velem...

2018. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs olyan nő akinek nincs párja vagy nem csinálja?

Én csinálnám szívesen

2018. jún. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!