Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi nőbe (punciba) behatolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nőbe (punciba) behatoláskor, többszöri élvezés, megállás nélkül mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor egy férfi szexel egy nővel, beleélvez, és csak enyhén ernyed el, így folytatni tudja dolgot szétválás nélkül, amitől néhány perc múlva már újra teljes állóhelyzetben tudja folytatni

Mindezt bármilyen segédeszköz nélkül.



2018. jún. 16. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Én csináltam már többször így! Imádom! Gyorsan kemény leszek újra. Valaki csaj kipróbálni? Privi is jöhet! Képet küldj!
2018. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kiprobalnam irok uccso kuldok kepet is 19/F
2018. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
En joparszor eltudok menni igy... Az egyik legjobb erzes a vilagon... :)
2018. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megy 2x legalább.

28f

2018. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül :) olyan izgi az az extra természetes síkosítás, meg ahogy "felhabaródik" nedveink keveréke, és "bemocskolódunk" :D

Szerencsésnek mondhatom magam így 32 évesen, amikor sokaknak egy lövetig is nehezen áll fel, nemhogy tovább :)

2018. jún. 16. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha becsúszik, de nekem rögtön a második nem olyan jó. Túl érzékeny a makkom olyankor. Szopás végén se jó, ha utána nagyon erősen szopkodja tovább még.
2018. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak párszor volt ilyen. De nem úgy ahogy írod, hogy ellankad. Ugyan olyan kemény marad és nyomtam tovább. Ez csak akkor fordult elő mikor tényleg fullos csajjal voltam, annyira beindít.
2023. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!