Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék tenni az alábbi...

Mit tudnék tenni az alábbi esetben? Meg kell várjam amíg lemerül 0%-ra?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy iPhone 8 plus telefont, tökéletesen működött és fogalmam sincs mit csináltam egyszer csak arra lettem figyelmes hogy egy 2 órával ezelőtti messenger üzenetet hozott fel a tetején és sehova sem tűnik akármit csinálok és semmire sem tudok rámenni. Kikapcsolni se tudom illetve homegomb+lezáró gomb akció sem működik. Mit tudnék tenni azon kívül, hogy megvárom amíg 0%-ra lemerül? válaszokat köszönöm előre is, sürgős lenne.!

2017. dec. 13. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Home gomb + lezárót meddig tartottad lenyomva? Minimum 10 másodpercig tartsd.
2017. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már 1 percig is tartottam szerintem és a végén csak a screenshot hangját hallom :/
2017. dec. 13. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
lezáró gomb+hangerő fel/le mostmár pontosan nem tudom,de próbáld meg
2017. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nekem is..

A resethez röviden nyomd meg először a hangerőnövelő gombot,utána röviden nyomd meg a hangerőcsökkentő gombot. Utána pedig hosszan a bekapcsoló gombot felül és ujrafog indulni:)

2017. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!