Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hüvelyi es csikloi orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelyi es csikloi orgazmus kozott mi a kulonbseg?

Figyelt kérdés

Nem olyan regota elek szexuális eletet a baratommal es meg nem volt hüvelyi orgazmus gondolom csak csikló általi. Miben lesz mas? Sokkal jobb vagy lehet nelkuled élni? Mint van ha soha nem is fogom megtapasztalni? A barátomnak vagy nekem a hibám ha meg nem volt? Mit kell változtatni?

18L



2018. jún. 18. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg ugyanolyan, a hüvelyi intenzivebb talán picit (sajnos nekem sem volt, de meg vagyok nélküle) de a nők 70% nem képes rá. A csiklói orgazmus is ugynaolyan jó, örülj hogy arra képes vagy :)
2018. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Jónéhány szakember szerint nincs különbség.

Illetve nem kellene lennie.

A hüvelyben nagyon kevés idegvégződés található, így a legjobb orgazmust akkor éri el az ember lánya, ha a csikló és a hüvely is ingerelve van.

2018. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ugy pl volt mar orgazmusom hogy ket ujjal ujjazott erose es gyorsan en meg kozben ingereltem a csiklomat magamnak es ugy élveztem el es intenzivebbnek ereztem. Akkor ez hüvelyi volt es olyan mintha a frka lett volna bent?
2018. jún. 18. 18:48
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Ezt szeretem olvasni amikor egy ferfi szakember szerint semmi kulönbseg , es maris 100% felpontozás, mert milyen megnyugtató , hát jó lesz az úgy , persze meg amúgy se hianyzik a macskahús ha sose ettél .

ÉN NÖ VAGYOK , nem szakember es átéltem sokszor , söt igényelem, es óriási a kulönbseg , a csiklói maszatolás, a huvelyi a kielegitö . SSZAMOMRA . Lehet ezert utálni es lepontozni .

Amúgy LETEZIK tenyleg

Kamaszkoromban en is csiklósan élveztem jót , mert akkor még szüz voltam . Utana tapasztaltam meg a mennyek orszagat de egy sraccal akivel 6 hót jártam azelött es imadtam .

Birom a szöveget , h hagyd beket Marcsa mert brit szakemberek szerint nincs kulömbseg , es en tudom mit éltem át nem a brit szakemberek

RÖHEJ !!!!!

2018. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
És nem is volna fair ha kulönbseg lenne igaz
2018. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Orgazmus egy van

Max a kivalto ingerles helye lehet tobbfele.

A huvelyi orgazmusnal is ingerelve van a csiklo igaz kozvetve ...

A csikoinal korvetlen.

A huvelyinel tobb helyen van ingerelve a noi nemi szert ezert intenzivebb a dolog.

A csikoinal csak egy helyen.


Az orgazmus melyseget erejet nem a ingerles helye hatarozza meg hanem az odaig vezeto ut.

Ezert fontos a noknel az elojatek ! A no aktualis lelki allapota, a kornyezet, a ciklus ideje, a partner, a partnerrel valo kapcsolat.

2018. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
A hüvelyi teljesen más, a csiklói kb szúnyogcsípés ahhoz képest.
2018. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

"Az orgazmus melyseget erejet nem a ingerles helye hatarozza meg hanem az odaig vezeto ut.


Ezert fontos a noknel az elojatek ! A no aktualis lelki allapota, a kornyezet, a ciklus ideje, a partner, a partnerrel valo kapcsolat."


Hülyeség. Az orgazmus egy vibrátorral is ugyanolyan, mint egy férfival. A szex nyilván jobb egy férfiaval, de a konkrét orgazmus nem változik.

2018. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Magyarázd el annak, aki még nem evett cseresznyét, se barackot, hogy mi a különbség köztük.


Nekem a hüvelyi jobb. Nyilván lehet nélküle élni.

2018. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Nem ugyanolyan - hozzáteszem: számomra, h ne legyen vita- vibátorral mint ferfivel , ég és föld.

Ferfivel egesz mas a hangulata , a kölcsönös egymasrahangolódás,, kémia, nem kell tartsd a vibrit amig begörcsölsz ( rontja is az orgazmus intenzitasat mert a figyelem megoszlik a vibri es az altest között )

Szóval szerencsetlenkedés szamomra , de neha muszaj .

Én nem hittem volna , hogy mas ennyire maskepp éli meg a dolgokat , hogy ekkora gond egy huvelyi orgazmus

2018. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!