Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy lehetséges hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehetséges hogy egy teljesen átlagos magyar/roma prostituált aki még csak nem is szép, vagy épp husis és átlagos alakú, milliomos és bmw-vel jár?

Figyelt kérdés
Illetve miért van az hogy egy csúcssziper bombázó szépség ugyanannyi a rosszlányokon mint egy fogatlan roma csaj?Ennyire túl van értékelve a punci,szerintem egy ilyen csajt még egy csúnyácska negyvenes pasi is összeszed a nyóckerből,nem hogy fizessen érte.Mi az istenvan hogy ilyen szinten bárki aki átlagos vagy csúny,prostiként milliomos és kőkazdag?Nem értem:D

2017. aug. 22. 22:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért,gyorsan gépeltem:)
2017. aug. 22. 22:32
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire új a BMW?! Azért nem mindegy. A viccet félretéve: lehet hogy olyasmit tud az ágyban amiről sokan csak álmodnak. A jó szex nem csak arról szól hogy qrvajól nèz ki a csaj. Az csak egy faktor.
2017. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Én reálisan látom a piacot már x éve... rengeteg az új belépő, folyamatosan cserélődnek a lányok, a jobbakat elviszik külföldre... ezért is az árlimit, egyszerűen nem tudnak annyira sokat kérni.


Azon felül a prémium csajokhoz nem is olyan egyszerű bejutni, mert sokan állnak sorba... aztán leadják a mércét, és a füstöslukú húspogácsa is megteszi egy menetre. Valaki kifejezetten mandulaszemű cigócsajokra gerjed, öblös pi..csával, vaskos narancsbőrös disznó combokkal.


...másfelől meg nem keresnek olyan jól, mint sokan hiszik, a stricinek is lemegy elég sok, és szinte mindenkit betalál a lokál maffia egy idő után. Persze aláraknak egy flottás BMW-t a sunája alá, aztán élvezzed kislány..., felküldik Ibizára egy kistáska katival, bulizd szét az agyad aztán vissza melóba.

2017. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Szóval prostiéknál sincs kolbászból a kerítés, sok a gyökér arc, és gyakran el kell viselni azért a 15K-s órabérért, pont a maffiacigány olasz bulibáró közeledését. Ott nincs ám szarozás, fellök a konyhapultra, letépi a tangát, mint valami venyigekötöző drótot..., aztán besummantja sikosító nélkül azt szarbarna rusztikus rönköt. Nem is bírják kokó vagy amf nélkül a csajok, dehát ezt nem is lehet...Te se bírnád. A suna mellett a fingó is belobban egy-egy keményebb profitos nap után. Hiába kenegeted szteroiddal, munkanapokon nem ehetsz sokmagos Lidl-s veknit , mert felszántja a lukad a szezámmag, mint egy John Deer traktor a texasi rögöt.
2017. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nem svájciról beszélünk,tuti használt de akkor is új típus,én életembe ha 3x voltam(nem szorulok rá csak ha nincs bnőm akkor kell a "hús") és kifogtam egy zsír átlagos roma csajt akinek valami eszméltetlen jó mercije volt,akkor a másiknak bmw-je,habár nem.vagyok nagy szakértő,nem tudom megállapítani milyen,lehet a dizájn egy hozzám hasonló laikusnak nem mond sokat csak azt hogy jó,de akkor is,mégha régi is,bőven az átlag feletti márkáról beszélünk,nekem fura hogy egy zsír átlag nő hogy képes erre,bele se merel gondolni hogy a full bombáknak milyen van,magángép vagy limó?:D
2017. aug. 22. 23:03
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó:ez a duma nagyon adja:D
2017. aug. 22. 23:05
 7/22 A kérdező kommentje:

Amúgy bevallom mint pasi hogy sokak,és köztük én valamennyire irigyeljük őket,még azok is akik menő munjával sokat keresnek,15 ezerbft egy órára?!

Én nem vagyok rossz beosztású de azért néha elgondolkodok hogy egy nő tulajdonképpen ha már nő és van suna,ennyit kaszál,még ilyen durva viszontagságok mellett is,nyilván vszély stb,de egy óra 15 vagy fél 10 háát...A megvetés,az irigység,a szánalom,a sajnálat,a kiábrándulás,talán ezek összessége amit én és sokan érzünk ezzel a világgal kapcsolatban,csak a kérdés,vajon megéri?Bmw és aranyélet,de mindennap veszély drog,megaláztatás,vagy trabant,és lepukkant ház mint takarítónő,el bírom képzelni ahogy ez lefut egy nő agyában,én nem igazán tudom mit döntenék itt ha nő lennék.

2017. aug. 22. 23:12
 8/22 A kérdező kommentje:
Meg nyilván egy takarító mégha nem is egy nagy kaliber,és nem főorvos szintű a megbecsüléd,de a méltóság és az önbecsulés valamint a nimbusz megmaradhat töretlenül,anyagi nehézségek árán,itt nyilván most a két végletet feszegetem,nem hiszem hogy ügyvéd meg mérnök nők is űznék ezt megélhetési gondok miatt.
2017. aug. 22. 23:15
 9/22 anonim ***** válasza:
Megéri-e? Hát annak, aki elmegy prostinak, biztosan. Annak alapból mennyi IQ-ja lehet? Sokáig arrafelé laktunk, ahol sokan álltak az úton, hát azok sztem még élvezték is, primitív véglények voltak.
2017. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Fujj 2-3 hozzaszolas ur isten de proli duma el is ment a kedven a szezammagos veknimtol :D
2017. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!