Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új párom van. Arra panaszkodot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van. Arra panaszkodott, hogy az intim területemnek nincs jó íze. Az előző kapcsolataimban semmi ilyen gondom nem volt, én sem éreztem semmit magamon. Mit ajánlanátok a helyzet megoldására?

Figyelt kérdés
Igen,okoz örömet orálisan. Azóta figyelem magam,de semmi rossz illatot nem érzek. Utána olvastam, és azt írják,hogy valakinek a szexuális izgalom erőteljesebben jön ki,mely erőteljes illatot okoz. Olvastam hüvely flora helyreállítóról, intim mosakodorol,mi segíthet,hogy jobb legyen az ízem?

2018. jún. 19. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
legyél egészséges. többet nem nagyon tudsz tenni
2018. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
(amúgy a kis drága azt hiszi, hogy a sperma finom? xD)
2018. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Párcserét javaslok.
2018. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Felejtős... ha nem vagy izzadt, gombás, akkor nem lehet oka, hogy "rossz llatúnak" találjon.


MEllesleg megmondhatod neki, hogy az ondónak sincs jóíze :D

2018. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem igazán tetszel neki, akkor szokott ez lenni. Nekem sem ízlik az a srác, aki nem tetszik úgy ‘igazán’!
2018. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Abszolút egészséges vagyok, kényesen figyelek a higiéniára. Rosszul írtam ki, tehát intim zuhanyra gondoltam, illetve tablettára,mert Lactacydot használok,havonta 3 napot ülőfürdőzöm gyógynövényes fürdőben, tehát a természetes illatokon kívül csak a fent leírtak lehetnek. A hüvely PHjanak melyik készítmény a legjobb szerintetek?
2018. jún. 19. 21:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyár van, ha nem iszol eleget, alacsonyabb lesz a vízháztartásod, ami a testnedveidet is sűrűbbé, adott esetben más jellegűvé teheti. Emellett a ciklus egyes időszakaiban is más íze van a nőnek.


Nem dohányzol véletlenül?

2018. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem dohányzom, viszont keveset iszom sajnos,de akkor erre is odafigyelek jobban.
2018. jún. 19. 22:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
@8: Akkor legyen meg a napi 2-3 liter ásványvíz!
2018. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a ph5,5ös tusfürdőt a rossmannos sajátmárkásat, sztem jobb mint a lactacid. Nagyon jó a bőrbek és a puncinak is. Sztem ha egészséges vagy és orál előtt zuhanyoztál tuti h nincs gond. Még azt próbáld ki h sok joghurtot eszel, meg gyümölcsöt.
2018. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!