Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stressz miatt kevesebb szex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stressz miatt kevesebb szex. Valaki tud segíteni? (normális férfi)

Figyelt kérdés

Párom egy ideje nagyon stresszes a munkája miatt, most váltott, itt viszont fele annyi ember van a munkára, mint kellene, és vezető pozícióba is került. Nagyon fáradt, amikor hazaér, kimozdulni sincs kedve, sokszor korán alszik, és a szex is ritkább lett. Sokszor beszéltünk már erről, mindig mondja, hogy ne aggódjak, tényleg csak nagyon fáradt, és tartsak ki amíg javul a helyzet. Viszont nekem a heti 1 szex kevés, és rég éreztem, hogy úgy igazán akarná a szexet, hogy szinte széttép. Amúgy ha belekeztünk, ugyanolyan mint régen volt, ugyanolyan jó, az is teljesen biztos, hogy szeret, és nincs más neki, és én sem akarok szeretőt.

Aki volt már ilyen mélyponton, hogy sikerült túllendülni rajta?


2018. jún. 20. 14:41
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 25 évesek vagyunk, nő vagyok.
2018. jún. 20. 14:42
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom én nem hagynám, hogy a páromnak mellettem szexhiánya legyen. Ha szólna hogy többre vágyik gondolkozás nélkül megadnám neki.:)

23f

2018. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
Mit mond, meddig fog ez tartani?
2018. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Amíg nem sikerül normális embereket találni maga alá, és nem mások helyett is ő dolgozik. Tudom, hogy fáradt, látom rajta, csak akkor is kezdek félni, hogy ez így marad. 6.5 év után heti 1 szex tudom, hogy nem olyan kevés, de én szeretnék 2-t minimum. Plusz leginkább az hiányzik, hogy ő akarja, hogy lássam rajta, hogy baromora kíván.
2018. jún. 20. 14:47
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
B-vitamin... stresszoldó
2018. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Értékrendet kell felállítani. Mi fontosabb, hogy agyondolgozzam magam a cégnél, vagy hogy megadjam azt a barátnőmnek amire vágyik.

Mindenkinél más a sorrend.

2018. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Kamu!.....
2018. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondatnak itt akármit azok, akik igazi kannak gondolják magukat, de van ilyen. Elsősorban akkor, ha valaki egy ideje már párkapcsolatba él. A stressz, kimerültség okozhat ilyet. Ha hozzá àll a szervezete ezekhez a dolgokhoz, akkor biztos, hogy a libidója is változni fog.
2018. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az abszolút lehetséges, nekem is voltak ilyen időszakom az életemben, ilyenkot kell megtalálni a stresszoldó módszereket, lehet az intenzív mozgás, vagy akár jóga ,relaxáció... és adj neki időt, támogasd, mert az már fél siker.
2018. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5-ös, férfiaknál emeli a tüdőrák kockázatát.
2018. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!