Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rábeszélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rábeszélni barátnőmet az arcra élvezésre?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy magas,vékony de nagyon formás és gyönyörű szép arcú lány:)Több mint 2,közel 3 hete nem volt sajnos vele szex és magamnak se csináltam azóta,mindez a szünet EÜ-i probléma miatt volt eddig,holnap után találkozunk de azt nem tudja hogy mit szeretnék:)Korábban már élveztem az arcára de nem ilyen sok kihagyás utána és nem tudom hogy így is bevállalná ezt:S:)Pedig nagyon kivagyok már és kívánom őt csak nem tudom ennyi kihagyás után főleg egy arcra élvezés milyen lenne vele:)Nem gáz ha ennyi idő után ilyesmire vágyok?Hogyan tálaljam neki ezt a témát majd?:)Ha valakit érdekel tudok magunkról mutatni képet vagy csak barátnőmről:)
2018. jún. 20. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Ha szeretné, akkor oké, ha nem, akkor ne erőltesd. Ő dolga.

2018. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Imadom mikor a pasik az arcomra elveznek!
2018. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen kérdezd meg mikor már érzed hogy hamarosan elmész, hogy élvezhetek az arcodra? ha már máskor is csináltátok igy akkor szerintem ne lesz ellenére a dolog!
2018. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, hogy rámehetsz e az arcára, mert az téged nagyon beindít. Ha benne vagytok már a buliban, és szeret, mindent megfog tenni érted(én magamból indulok ki) és nem fogja azt mondani, hogy fúj ne, mert nem akar majd lelombozni közben és inkább kibírja. Ha szerencséd van, meg nem mész pl a szemébe ami tök fájdalmas, akkor megszereti a dolgot :) ui: Én egyszerűen imádom ha az arcomra vagy a számba mennek el. 19L
2018. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha mielőtt ellőnéd az adagot, és szólsz neki hogy mit szeretnél, nem hiszem hogy nemet mondana :)
2018. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!