Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párom nagyon sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nagyon sokáig tudta húzni a szexet velem, az tulajdonképpen azt jelenti, hogy különösebben nem gerjedt rám?

Figyelt kérdés
Amikor hason feküdtem és hátulról hatolt belém, sokszor akadt gondja, vissza kellett higgasztania magát, de tulajdonképpen jól bírta. Én azt hittem, hogy ügyes, de utólag azt gondolom, nem voltam elég izgató nő a számára. Sovány voltam nagyon és valószínűleg azért esett nehezére visszatartania, ha hátulról csinálta, mert a fenekem legalább gömbölyded volt. Lehet, hogy egy formásabb nővel akármilyen pózban idő előtt elment volna, igaz?

2018. jún. 21. 01:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tetszik a csávó viselkedése minek vagy vele?
2018. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát, ezt a karakán viselkedést nehéz lehet a férjed családjának tolerálnia. Megszégyenítetted őket egymás előtt... Nagy szeretetre ne számíts tőlük ezek után. Szép tőled, hogy megmentetted a kutyát, de azt gondolom, utólag már nem volt sok értelme beolvasni nekik. Az ő számukra csak egy állatról volt szó, akit talán sajnáltak, de bajba nem akartak kerülni miatta. Nem is értik a viselkedésedet.

Világos, hogy a kislányodat és a házasságodat nem hagyod ott, de végül is most milyen a nemi életed a férjeddel?

2018. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!