Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párom nagyon sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nagyon sokáig tudta húzni a szexet velem, az tulajdonképpen azt jelenti, hogy különösebben nem gerjedt rám?

Figyelt kérdés
Amikor hason feküdtem és hátulról hatolt belém, sokszor akadt gondja, vissza kellett higgasztania magát, de tulajdonképpen jól bírta. Én azt hittem, hogy ügyes, de utólag azt gondolom, nem voltam elég izgató nő a számára. Sovány voltam nagyon és valószínűleg azért esett nehezére visszatartania, ha hátulról csinálta, mert a fenekem legalább gömbölyded volt. Lehet, hogy egy formásabb nővel akármilyen pózban idő előtt elment volna, igaz?

2018. jún. 21. 01:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Erről a logikai okfejtésről teljes bizonyossággal állíthatom hogy nem igaz. Ne haragudj de te valószínűleg nagyon tapasztalatlan vagy szexuális téren.
2018. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

én alapból sokáig húzom az önkielégítést és a szexet, de ettől még nagyon be vagyok indulva a partnerre, szeretem kiélvezni minden pillanatát


voltam teltebb és vékonyabb lánnyal is


ha nem kívánna, akkor nem is akarna veled szexelni!

2018. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
még egy nő aki túlbonyolítja a szexet
2018. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Valószínű nem agyaltam volna ezen, ha amúgy nem lettek volna aggasztó jelek. Pl. a közös fősulinkon nem vállalt fel teljesen, elengedte a kezem mások előtt, ritkán ült mellém, stb...És elkezdtem úgy érezni, hogy szégyell. Addig eszembe nem jutott, hogy ne kívánna vagy ne látna szépnek, amíg ezzel nem szembesültem. Aztán rákérdeztem, milyennek lát, és átlagosnak látott. Ebből gondolom, hogy egy jó nővel 2 percig se bírta volna.

Amúgy jó volt vele, nagyon jó, volt sok olyan napunk, amit egész nap ágyban töltöttünk és nem untuk meg egyhamar...Mindegy, mert a hülyeségével mindent tönkre tett.

És amúgyis múlt időben írtam az egészet.

2018. jún. 21. 12:07
 15/22 anonim ***** válasza:

Háááát én meg pont lesz...tam volna ki mit szól hozzád. Mert mi mi vagyunk és nem a külvilágnak vagyunk együtt :-), hanem mert nekem nagyon de nagyon bejönne az atomvékonyságod, ez az egy dilim volt egész életemben külsőben.

Ne agyalj, húzd ki magad és ne menj, hanem vonulj :-)

És aki így utánad megy (ill. veled tart) na az lesz a jó, kár barát(nő), akár kapcsolatra.

2018. jún. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

A fenébe, akkor mégiscsak sikerült eltolni a háztól azt a fiút?!

Akkor most már tanulj belőle, és legközelebb ne akard a saját sorsodat magad is elrontani.

A fiúkra nagyon jellemző, hogy nem szeretik, nem tudják az érzelmeiket kimondani, kimutatni. Szégyellik. Inkább azt válaszolja, hogy átlagos vagy, mintsem, hogy kihalld az érzelmet, amikor kimondja, neki te vagy a legszebb. Az olyan nyálas, meg lányos...

Te pedig légy egy kicsit kesésbé kritikus magaddal, és élvezd az életet, ne agyalj rajta túlságosan sokat. Csak amennyit kell, ne többet. :)

2018. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

exemet én is átlagosnak tartottam, mégis élvezetem vele a szexet


most nagyon szép barátnőm van, átlag fölötti vele is ugyanúgy kiélvezem és elhúzom a szexet

2018. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazából minden férfinek addig jövök be, amíg nem küldök magamról fényképet, ennyit a csodás soványságomról.


Igen, lehet hogy gyönyörűnek látott, de leplezni akarta azzal, hogy leátlagosozott és az is lehet, hogy átlagosnak látott és csak az igazat mondta.


A fiút nem sikerült elüldözni, mivel feleségül vett és született egy cseppet sem átlagos, hanem meseszép kislányunk.


A szexről beszéltem múlt időben, nem a fiúról. A kézmegnemfogáson túljutottunk volna, de cserbenhagyott egy kutyát és vele együtt engem, azon nem fogunk túljutni soha.


Viszont van egy gyerekünk, akit imádunk, úgyhogy ebből már nem tudunk kimászni.

2018. jún. 22. 12:28
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
Nektek mia a búbánatért kell mindig kombinálni, kérdező? Mért nem tudjátok a jót úgy fogadni, ahogy van?
2018. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mert az élet ennél komplikáltabb.

Ha elengedi a kezem más nők előtt, akkor ne várja el tőlem egy férfi, hogy nőnek érezzem magam mellette.


Ha van egy csont és bőr elesett kutya, aki már a szemét se tudja kinyitni a rászáradt csipától, de nem hívnak hozzá állatorvost az anyjáék, mert félnek a büntetéstől (se chip, se oltás, 6 éve láncon) és én ezt szóvá teszem, én elvitetem orvoshoz, én harcolok érte és a férjemtől cserébe annyit kapok, hogy szégyelljem magam a viselkedésemért, akkor én azt nem komplikálom túl, onnan kezdve du..gja meg az anyukáját.


A viselkedésem pedig annyit takart, hogy egyetlen egyszer azt mondtam minden jelenlévő családtagnak, hogy szégyelljék magukat amiatt, amit azzal a kutyával tettek. Plusz amikor 2 nap múlva vissza kellett utaznunk, csak a kutyától búcsúztam el, és puszi nélkül beültem az autóba.


És mindehhez nagyon is sok köze van a múlt időhöz, ha ahhoz nincs is köze, amit a kérdésben kiírtam.

2018. jún. 24. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!