Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire számít normál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít normál dolognak, hogy a nő tudja h “mit kell tennie”?

Figyelt kérdés

A pár ismeri egymást, tudják mit szeret a másik. Szeretik és tiszteljük a másikat. Ezt csak elöljáróban mondtam el. Elmennek zuhanyozni és rögtön elkezdenek csokolozni és simogatni a másikat. A nő rögtön kezébe veszi a dolgokat már kezdetekor és nem sokkal később már térdel a srác előtt.

Egy másik alkalommal mennek lefeküdni és mikor lámpa oltás van, a nő kérdés nélkül azzal kezdi, hogy masszírozza a szerszámot h a srácot rávegye, vagy beindítsa. Így ismét csokoloznak egy kicsit, majd rögtön oral a nőtől. Persze a férfi is csinálhatná először de akkor gyorsabbnak kellene lennie.

Megint egy másik alkalommal ugyanez a forgatókönyv.

Mennyire megszokott az, hogy egy kapcsolatban a nő a kezdeményező, és mondjuk 10-ből 9x ő jelzi, hogy szeretne valamit? Azt hogy “mit kell tennie” arra értettem, hogy tudja h a srácnak mi a jó, tehát nem fogja mondjuk a melleit simogatni, vagy fel óráig verni neki, ha egyszer tudja h azzal ér el a legtöbbet, ha egy kis játék után oralozik. Ezt most a férfi szemszögéből írtam de ugyanez lehetne fordítva is, mennyire gyakori h a pároknal ez az összhang megvan, és nemcsak a kapcsolat elején, hanem évekkel később is? Magyarán mindegyik tudja h mi a jo a másiknak, és azt is teszik. A nő tudja h oraloznia kell, de utána jól meg lesz.... és mindenki elégedett. Remelem nem érti félre senki a kérdést.



2018. jún. 22. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális kapcsolatban két felnőtt ember van aki figyel a másikra, szereti a másikat és tudnak kommunikálni. Innentől lényegtelen ki a kezdeményező fél, mert mindkét irányból normális.
2018. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk olyan a dolog hogy legtöbbször azért ő kezdeményez mert neki van kevesebbszer kedve hozzá, és ha én kezdeményezek akkor sokszor leállít. Így viszont ha ő akarja akkor én készen állok és d*gunk egy jót. Ezért kezd ő többször.


Ezt én nem úgy fogom fel hogy már nincs meg az összhang, hanem hogy ezzel érhetjük el azt hogy a legtöbbet csináljuk, és bevallom, nekem fontos hogy minél többször legyen.

22F

2018. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor át fogalmazva: mennyire gyakori az h olyant találunk, akivel jó összhang alakul ki. Vajon a férfiak hány százaléka talál ilyen nőt magának, és a nők hány százaléka talál magának ilyen férfit? Merthogy tudjuk h ez nem szakítóok de ha megvan az mégiscsak jobb mintha nem lenne.
2018. jún. 22. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nekem eddig sikerült beletalálni, ha meg nem, akkor az hamar kiderült. Kb 80%ban nekem sikerült az ismerkedés során kiszűrnöm azokat akikkel később nem colt meg
2018. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Én ilyen vagyok, akkor is orálozok ha én nem kapom vissza, mert nem ez érdekel, hanem szeretem csinálni. Fontos a csók is nekem, minél jobban szeretem érezni a másikat.

De mondjuk ez akkor fizetődik ki egy kapcsolatban, ha a párunk is nyitott erre.

2018. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mikeXxX ***** válasza:
100%

Ez egy süket néma pár ?

Vagy gyerekek ?

Két értelmes ember tudja a másik vágyait .

38f

2018. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül beletrafálni. Senki sem születik szexbajnoknak. Ezt is tanulni kell, mint az életben mindent. S megvan annak is a szépsége, ha te tanítod meg a szerelmedet, ha melletted, érted fejlődik a szerelem istennőjévé.
2018. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem akarok hatekony lenni. Peldaul nekem okoz oromet a melleinek a simogatasa, es hogy "feloraig" verjem elotte. Mert en is vagyok es en is jol akarom erezni magam. Es nem az arcara ultem ezzel. Ilyen ferfi nem kellene, akinek ilyen igenye van. Erre pont jo egy prostitualt.
2020. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!