Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony tesztoszteron...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony tesztoszteron szintemnek köszönhető az hogy felnőtt létemre szűz maradtam?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok. Megnéztem a neten mi van olyankor ha egy férfinak alacsony a tesztoszteron szintje és rám illenek a tünetek. Szerintem nekem már kamasz koromban is alacsony lehetett. Olvastam azt is hogy a kamasz fiúknak olyan magas a tesztoszteron szintjük meg úgy tombolnak a hormonok hogy nem nyugszanak amig nem lesz barátnőjük és szex. Nálam ez kimaradt ugyan szoktam kívánni a szexet de nem ilyen szinten azért. Lehetséges hogy én ezért is maradtam szűz mert nem hajtott a szervezetem engem hogy csajozzak?? Ok visszahúzódó típus is vagyok viszont apám is az volt mégis volt csaja mar 16 eves korában is. Egyébként most se vagyok férfiasabb mint kamaszkoromban. Szerintetek mit tegyek?? Ideje lenne mar valahogy barátnőt szerezni viszont nem szocializalodtam igy azt se tudom hogy kell.

2018. jún. 22. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ilyen korban már csak bikacápatesztoszteron befecskendezésével tudod ellensúlyozni.
2018. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a butaságot...

Az alacsony tesztoszteronszintű férfiaknak is lesz b.nöjük ha szóba állnak nőneműekkel...

2018. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Ezzel nyugtatod magadat?


2 dolog lehet:


1, beszari vagy csajozni

2 csúnya vagy, dagadt, vagy extrém törpe.

2018. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem hülyeség. Akinek magas a tesztoszteron szintje az mindennap nagyon kanos és ha kiveri az se segit max ha nagyon sokszor veri ki. A szervezete koveteli hogy csajozzon. En nem vagyok mindennap kanos de ha az is leszek elég egyszer kiverni és elmúlik nagyon ritka az hogy kiverem kétszer. Es engem nem hajt ugy a szervezetem mint másokat ezen nincs mit szépíteni.
2018. jún. 23. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!