Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell feldolgoznia azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell feldolgoznia azt egy felnőtt férfinak, hogy 0 szexuális élete van?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Miért dolgozza fel?

Miért nem változtat rajta?

2018. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem könnyű, de idővel túllehet, én pl sosem szexeltem, első alkalomkor félénk voltam, 2.alkalom nem volt, pedig igyekeztem. Én már nem is vágyok igazából a szexre, annak ellenére, hogy van közepesen nagy 16cm, de sosem vetettem be, sztem szüzen fogok meghalni, mivel pénzt nem tudok qvára áldozni.

Amúgy ha nem gyötröd magad, nem kudarcnak éled meg, nem fogod rosszul érezni magad. A vége ugyanaz és az érzés, mint az önkielégítésnél, csak eljátszanád a partnerrel a közösülési ösztönt, aminek a vége ugyanúgy elélvezés.

Ja és nem kell félned a betegségektől, hogy lelép az illető, mert nem vagy neki jó, ami fájó lenne.

2018. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És arra is gondolni szoktam, hogy ugye aki tetszik azzal szeretnénk szexelni, aki nem tetszik, azzal nem szexelnél te sem biztos.

Amúgy szoktál próbálkozni? Jársz szórakozni, vagy fesztiválra? Ott nagyobb az esély, mert pityókás állapotban vannak sokan, be vannak állva, és könnyebb lefektetni.

2018. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem igazán vonzanak az alkoholtól bűzlő,korlátozottan cselekvőképes személyek.
2018. jún. 23. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Kimész a Dunakeszi útra, vagy beszamolok.com vagy rosszlanyok.com
2018. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az nem szex,ha főzni akarsz,akkor te rendelsz magadnak kaját?

Én szexualitásra gondoltam nem egy tranzakcióra.

2018. jún. 23. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ittas nő nem oké, fizetős lány nem oké, mással meg nem jön össze.

Hol lehet a probléma? Vajon?

........

2018. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem tud rajta változtatni, akkor el kell fogadni. Ez az élet szinte minden területén így van. Nem tudom vallásos vagy e, de sok fiatal férfi megy papneveldébe, mert úgy érzi nem lenne képes kapcsolatot kialakítani. Környezete soha többet nem fogja azzal nyaggatni, hogy ugyan miért nincs nője. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is papnak állj, csak azt, hogy sok ember van aki nem él szexuális életet.
2018. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mi köze van ennek a valláshoz?

Egyáltalán nem vagyok vallásos,csak egy birka képes ilyesmiben hinni.

2018. jún. 23. 19:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy van hozzá köze. Azt kérdezted, hogy lehet feldolgozni. Sokan, így dolgozzák fel, (lehet birkák). Persze sokan feladják a papságot, mert nem elhivatottságból, hanem menekülésből választják ezt az utat. Ismételem magam, hogy ezt csak azért írtam, hogy nem vagy egyedül. Mások is el tudják fogadni a szexmentes életet. Lehet ezzel együtt élni simán. Ha pedig nem akarsz szexmentes életet, máshogy tedd fel a kérdést.
2018. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!