Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok huzamosabb ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok huzamosabb ideig kiéhezett (van amikor önkielégítés után is)?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de hónaponta minimum egy nap teljesen ki vannak a hormonjaim. Folyton bizsereg az alhasam és hiába végzek önkielégítést, rá tíz-húsz percre újra ugyan az az érzés.Egyszerűen nem tudom leírni ezt érzést...mintha folyamatosan több kellene (de ez csak egy napos, utána teljesen jól vagyok). Amikor épp "csinálok" akkor nagyon jól megvagyok, de utána mintha eddig nem is lett volna semmi. Gondoltam már arra is, hogy "kiéhezett" lehetek (esetleg hiány érzetem van), mivel most kb. 3-4 hónapja szakítottam az ex pasimmal, akivel intenzíven volt szexuális életem. Szóval naponta minimum 2-3 alkalommal. Mármint úgy hogy napi 2x lepippantottam (vagy ha már nagyon fájt a torkom a mélytorkozástól, akkor csak egyszer és a másodikat kézzel), amit ugye ő is viszonzott. Aztán este szeretkeztünk. Igaz nem mindig élveztem el a péniszétől, mert olyan 18-20 perc és elment (mert állítólag szűk vagyok, legalábbis ő erre szabadkozott). De ő mindig is ilyen volt, sosem bírta az intézív érzéseket (szopásnal (már elnézést a kifejezésért) is nagyon hamar eldurrant, főleg ha nyeltem akkor egyből) szóval nem csodálkozom. De ha a péniszétől nem is, akkor a nyelvétől. Most viszont nincs ilyen szinten szexuális életem...lehet ez a probléma? Ja, meg általában mensi előtt vagy után pár nappal van ez. Már gondoltam a nőgyógyászra is, de sztm eléggé hülyén jönne ki ha ezzel az indokkal mennék el hozzá. Az értelmes válaszokért előre is nagyon köszi!

19/L



#kiéhezettség #önkielégítés hormonzavar
2018. jún. 24. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Bip Bip Bip
2018. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Minden lány menstruációs ciklusában előfordulnak olyan napok, amikor nem bír magával. :D Szerencsére nekünk ez gyakran jól jön. :) 18/F
2018. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 :D
2018. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pasiként elég jól tájékozott vagy... :)


Igen, nekem is vannak olyan napjaim, amikor semmi sem elég és minél többször kielégítem magam, annál inkább kell még.


Volt olyan, amikor egész nap vagy 3 bugyit áztattam el, annyira kívánós voltam...

2018. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, privátban jó sok "szakember" fog megkeresni, hogy megfelelő terápiás kezelést ajánljon fel!
2018. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 ez most nagyon mellé, mert csaj vagyok. :'3 Viszont részvétem ha neked is vannak ilyen gondjaid...rip
2018. jún. 24. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a #2re értette...
2018. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!