Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is volt hasonló problém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt hasonló problémátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy 2 éve vagyunk együtt a párommal. A szex mindig isteni volt közöttünk, tudjátok a híres "kémia" az működött rendesen. Az utóbbi 2-3hónapban sajnos eü.okok miatt hanyagolnunk kellett az együttléteket, viszont amióta lehet, már nem olyan mint régen. Sokszor kevesebbszer kíván, inkább alszik vagy bármi más. Ha pedig együtt vagyunk nem bírja valami sokáig. Tudom kommunikáció,de nem tudom hogy álljak elé ezzel a problémával. Nem szeretném megbántani.

Ha valakinek van ötlete írjatok. 21L


2018. jún. 24. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmm, nem teljesen ez a sztori, de hasonló helyzetbe kerültem én is a párommal. Mi is eü okok miatt távolodtunk el egymástól (petefészekcisztával műtöttek). Persze, jólesett, hogy előtte, közben és utána is mellettem állt, sosem erőltetett semmit, de már eltelt másfél év és még mindig nem állt vissza az, ami előtte volt. Oké, azt is hozzá kell tennem, hogy más is közrejátszott ebben, fáradt a munka miatt, sokat utazik, amit én teljes mértékben megértek. Sokat beszélgettünk már erről, de nem jutunk előre. Sokszor én kezdeményeztem, aztán beleuntam. Most már örülök, ha havonta van egy-két alkalom. Annyira fáradt, hogy nem is kívánja. De ne hagyjátok, hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolat, ki lehet lábalni belőle, csak most nehéz. De én hiszem, hogy ugyanolyan jó lesz, mint előtte. :)


És ami tényleg nagyon fontos: merj róla beszélni. Ha van egy kis közös időtök, akkor ülj le és mondd, hogy szeretnél beszélgetni. Hallgasd meg őt, kérdezgesd, hogy éli meg és mondd el, hogy többre vágysz és hogy rosszul esik stb. Nálunk ez sajnos nem működött, de látom, hogy igyekszik, csak nehéz. :/

2018. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!