Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vevő a barátnő az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vevő a barátnő az új dolgokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már másfél éve van barátnőm, akivel néha nem úgy megy a szexuális életünk, ahogy kéne. Nehezen tudom rávenni olyan dolgokra, hogy egyáltalán új pózokat probáljunk ki, mert mindegyikre azt mondja, hogy fáj neki, akárhogy is próbálkozunk.

A másik dolog, amit próbáltam, a beöltözős szex, vagyis inkább csak egy-egy szexisebb fehérnemű. Nagyon nehezen tudtam rávenni, aztán amikor vettem neki combfixet, hát kénytelen volt felvenni, mert hát tőlem kapta, mégis milyen ha nem veszi fel.. De látom rajta hogy nem érzi jól magát benne, hiába nézegettünk több féle ruhaneműt, mindenre azt mondja, hogy nem érezné benne jól magát.. Aztán nem is erőltettem ezt a dolgot, elrakta a combfixet, szerintem közel fél éve elő sem volt véve.

Én vágyom a szexualitásra, ahogy ő is, mert mondta, de mégsem hajlandó feldobni a szexet ezekkel a dolgokkal. Már teljesen rászoktam a maszturbációra is, naponta akár többször..

Ebben a helyzetben mit lehetne csinálni? Igeen, beszélgetünk is a problémáról, de valahogy nincs előrelépés..



2018. jún. 27. 16:32
1 2
 1/12 mikeXxX ***** válasza:
100%
El kell keserítselek a nők 70%-a ilyen lusta arra is felvegyen egy fehérneműt .
2018. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most ez komoly? Nem akarom elhinni :D
2018. jún. 27. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem csoda, ha nem akar kipróbálni új dolgokat, ha fáj neki!!! A fájdalom szex közben nem normális dolog. El kellene mennie nőgyógyászhoz, hogy először is kiderítse biológiai oka van-e annak, hogy fájdalmat érez. Ha az nincs, akkor mentális eredetű a dolog, nem ártana vele felkeresni egy szexuálpszichológust.
2018. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Nőként az gondolom, hogy nem kell föltöztetni krvnak, hogy jó legyen a szex.

Menj ki valamelyik főútra és keress valakit az útszélen, ha az tetszik.

Ha meg fáj neki egy pózban, azt minek erőltetni? Fáj neki, megmondta! Akkor hagyd, másképp erőszaknak is felfogható.

2018. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csináljuk, ha fáj neki.. Csak hogy 1 pózon kivül egyik sem jo, az erdekes
2018. jún. 27. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyen not ki kell dobni!

Keress olyat aki bator es mer a kur vad leeni :)

2018. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem k***aként tekintek rá, szerintem páran félreértelmezték a dolgokat.. Bar nem tudom, mit akarok itt gyakorin :DD
2018. jún. 27. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Én teljesen megértem és sajnálom a barátnődet!
2018. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a ku r va egy pozitív jelző :)
2018. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból kérdezem, de a barátnőd eltud élvezni szex közben? Mert ez nekem kicsit olyan szagú mitha nem élvezné a szexet. Amit pedig az ember nem élvez az nem is kivánja és nem is fejlesztgeti. Az hogy fáj neki az nem mindegy hogy miért? Fáj mert nem elég nedves, fáj mert túl szűk, fáj mert túl bemegy.... Azt azért nem ártana tudni. A szexhez kell a tűz... PL. ha a párommal szexelünk egy nagyon jót még másnap is mondja hogy tegnap milyen jó volt és mennyit gondolt rá. Pedig hasonló volt, bár nekünk a fogamzásgátló volt a bibis mert azért nem kivánta úgy a szexet.....de már most 100% 33F
2018. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!