Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az égvilágon tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az égvilágon tényleg nem létezik semmilyen tartós módszer a pénisznövelésre 2018-ban?

Figyelt kérdés
28 éves, villamosmérnök vagyok, stabil egzisztenciával, egy saját lakással, egy remek kocsival a garázsban és van két husky-m akiket a saját fiaimként szeretek. Egy dolog hiányzik az életemből... egy nő, akinek szexuális örömet tudok okozni. Eddigi életem során 4 rövidebb-hosszabb párkapcsolatom volt és egyik partneremet sem tudtam kielégíteni, amin nem csodálkozom hiszen olyan kicsi a péniszem, hogy a 47mm-es óvszer is éppenhogy nem lötyög rajta. 2 közülük félre is lépett, azóta gátlásos is vagyok az ismerkedésben. Olvastam a témában ilyen zsírfeltöltésről, de rengeteg negatív tapasztalat övezi, hogy felszívódik stb. (ráadásul én sovány is vagyok gyors anyagcserével, ami szintén nem kedvezhet). És semmilyen olyan módszert nem találtam, ami megoldást nyújthatna (péniszpumpa is hülyeség, mert tartós megoldást nem nyújt és a vastagságom is csak pár percig lesz picivel nagyobb). 2018-ban komolyan nincs normális mód a pénisznövelésre és akit a genetika ilyen kínokkal sújtott az kénytelen leélni egy teljes életet kisfarkúként? 😭

2018. jún. 27. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Titán gél?
2018. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Műtét van csak, de kockázatos. Nem műtéti valóban hatásos megoldás nincs.
2018. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Amit az első mondatban leirtál, nem is kell csodálkozni hogy ott hagytak.

Mi köze van ezeknek a pénisz mérethez?

"saját lakás, remek kocsi, két kutya".

Ha igy udvarolsz, nem sokan maradnak meg melletted.

Félre is léptek???

Nem is csoda, majd a kutyaszőrös, szaros lakásod takaritsák.

Szerintem nálad fejben van a baj.

2018. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1: Csupa "jó" véleményt lehet róla olvasni pl itt a gyk-n is. -_-

#3: Gondoltam, megint lesz valaki aki kitérő választ ad. Azért írtam ezeket, hogy nyomatékosítsam, hogy egyébként mennyire tökéletes életem lenne, ha normális mérettel rendelkeznék és ki tudnék elégíteni egy nőt, akivel boldog kapcsolatban élnék.

2018. jún. 27. 11:34
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem a farkad méretével foglalkoznál, akkor nem stresszelnél és ki tudnád elégíteni a csajokat. Nekem már volt nagyon jó a szex kb 10 cenzissel is és nagyobbal is rossz. A bevezetőd valóban fura...
2018. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ez van, nincs megoldás


nézd meg más dolgokat, egy kezet sem tudnak még rendesen helyettesíteni, egy farok pedig sokkal bonyolultabb


El kell fogadni, nem nagyon lehet ellene tenni, genetika, bosszantó, de ez van.


Azt is el kell fogadnod, hogy esetleg más eszközökhöz folyamodsz a szexnél amivel kielégíted a párodat. Vibrátorok, segédeszközök, nyelv, ujj, kötél, bármi.

Tudom, hogy te a hagyományos szexre vágysz, de ha az nem váll be, akkor mást kell csinálni.


És egy nyelveddel+ujjaddal+vibrátorral+műfarokkal+tökömtudja kombinációval minden lányból ki tudsz facsarni egy olyan 6 egymás utáni orgazmust, hogy utána járni sem tud 2 napot.

2018. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egy ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt! Annàl kisebb a répád? Ugye hogy nem? Nem a farkaddal van baj hanem az ez miatt kialakult önbizalomhiányoddal!


A kérdésedre még a válasz! 2018 ban nem lètezik igazi módszer a faroknövelésre! Ezt jobb ha elfelejted és elfogadod magad ahogy vagy! 20 év múlva se lesz technikai megoldás erre, kár erre várnod.

2018. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nics diplomàm,nincs saját lakàsom, csak egy albèrlet,nincsenek kutyàim,csak egy cicàm van,nincs remek autóm mert 17 èves ès szervizigènyes,de van egy csodàlatos felesègem akivel 13 ève együtt vagyunk.


Nem minden a vagyon,hàz,autó,diploma

ha így sem kellessz senkinek,akkor cseszheted!


A farok mèret meg nem minden.

Sok nő van,aki örülne a te mèretednek is mert hidd el vannak magànyos,egyedül èlő nők,akik szeretnènek pàrt maguknak.

A nők kedvessègre,szeretetre,odafigyelèsre,biztonsàgra vàgynak.

Nem a farkad az,ami elriasztja őket.

2018. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Üdv a kisfarkú selejtek klubjában. Tudod, jó volt a szex a kisfarkúval, csak már ő is az exek között van :D Amúgy nekem is ua a helyzetem. Kicsi és vékony is mellette, az ilyenektől menekülnek, mert fontos a saját élvezetük, amit egy vékony pl 3,5cm-es péniszkétől nem kapnak meg.. Az átlag vastagság 4-4,5cm ami 13cm kerületnek felel meg. Én már elengedtem ezt az egészet, mert nem lehet növelni a vastagságot semmilyen módszer.
2018. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9: Engem totál hidegen hagy a hossza. Az se érdekelne ha 14 cm lenne, de olyan vékony, hogy matyizás közben szó szerint vigyázok, hogy olyan ütemben és szögben rángassam a cerkát, hogy nehogy eltörjön. Mert simán el tudna, amilyen cingár!

Egy 13 cm-es kerülettel tökéletesen elégedett lennék. Akkor legalább büszkén megvehetném az 52-56-os gumit, abban a tudatban, hogy az átlagba tartozok és ha egy nő nem élvezi az nem az én hibám. Így viszont hivatalosan kisfarkúnak számítok. Esküszöm, egyszer úgy el fogom szorítani jelqingezés közben, hogy hátha érelzáródást kapok és utána nem kell tovább a péniszméretemen agyalni.

2018. jún. 27. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!