Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 20 centis pénisz nehezebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 centis pénisz nehezebben áll fel, és keményedik meg, mint egy 15 centis?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, honnan veszed ezt?
2018. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem

Te se mozigsz nehezebben mint a 15 centivel alacsonyabb társad mert Te annyival nagyobb vagy

2018. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy nekem 20 cm körüli van, és sok idő kell mire teljesen megkeményedik, és nagyon ritkán van olyan hogy olyan kemény mit a kő. (általában akkor lesz nagyon kemény ha több napig nem élvezek el.)

Lánnyal nem voltam, lehet hogy vele könnyebben megmerevedne.

Szerintem egy normál méretűvel nincs ilyen gond mert oda kevesebb vér kell, emiatt hamarabb megmerevedik.

2018. jún. 30. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg gondolom az sem mindegy hogy lankadtan mekkora, mert minél kisebb lankadtan annál több vér kell bele.
2018. jún. 30. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez igaz valamennyire. Nekem is kell egy kis idő...
2018. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy bicikli gumit és egy robogó gumiját felfújni igaz, hogy több pumpálás, de mondjuk egyiket 2 perc alatt másikat 3 alatt fujjuk fel attól ugyanolyan kemény marad.


Szóval a merevedés eléréséhez lehet pár másodperccel és több szivdobbanás szükséges egy nagyobb térfogatu péniszhez, de a merevséget és a mereven maradás időtartamát ez nem befolyásolja.


Kis pénis ugyanugy tud félpuha maradni és hamar lelankadni.

2021. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, egy fél deci különbség sincs a két méret között.

A véred még 4,5-5 liter.

2021. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!