Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor ki volt a "hibás"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ki volt a "hibás"?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy jártam pár hétig egy csajjal, aki korábban tetszett nekem nagyon, de vége lett többek között azért is mert eléggé szégyenlős, fadarab volt az ágyban, ráadásul kissé halszagú is volt a puncija. Ezeket nem mondtam el neki, viszont az új barátnőm kérdezgetett, én meg elhintettem neki ezeket.

Most viszont elkezdett nyomulni a régi csaj (írogatott, hívogatott) a barátnőm megtudta, aztán beolvasott neki, gondolom ezt mind visszamondta neki.

Szóval felhívott a régi csaj (bőgve) hogy miket mondott neki a barátnőm.

Namost ilyenkor mi a helyzet? Szerintem mindhárman "hibáztunk", de most már mindegy...


2018. júl. 1. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

alapszabály :

exekről az uj nőnek soha nem mesélünk !

2018. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, leginkább mindannyian...


Az ex tudta, hogy te már foglalt vagy?

2018. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te naív voltál, meg elővigyázatlan és indiszkrét, a mostani barátnőd féltékenységében a tajbunkó szintre ment le, a régi barátnőd pedig egy kis éretlen picha, aki nem tudja felfogni, hogy vége, keresi magának a bajt, házhoz ment a pofonért.

Egyenlő arányban mindhárman gyermetegek vagytok... :)

2018. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt igazából mindenki hibás.

Hibás a nyomulós ex (kivéve ha te nem ráztad le rendesen,mert akkor te vagy a hibás)

Hibás vagy te is,mert exekről mesélni egy kapcsolatban a legrosszabb húzás.

Hibás a barátnőd,mert féltékenykedik és konfliktust generál. Ráadásul még le is alázza szerencsétlen lányt. (Mondjuk én ilyen rosszindulatú emberrel nem tudnék lenni,de te tudod)

2018. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!