Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a szerető a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szerető a hibás, ha a házasságban a valaki félrelép?

Figyelt kérdés
A feleség mindig őt szidja,esetleg veri meg. Holott szerintem közel se ő a hibás. Azon a feleségek nem gondolkodnak el ,hogy ők nem adtak meg valamit a férjüknek és ezért ment félre?!
2018. máj. 17. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
én a feleséget semmiképp nem támadnám, hiszen ő nem tehet arról, hogy megcsalják. oké, van, hogy valaki valamilyen szempontból nem kielégítő a párjának. de minek kell megcsalni, miért nem lehet tisztán játszani, és előbb szakítani/elválni, majd aztán mással dugni? viszont a férj már annál inkább hibás egy megcsalás esetén. nyilván a szeretőjétől sem etikus (enyhén szólva) nős pasival kezdeni, de amennyiben neki nincs senkije, azzal dug, akivel akar, csak persze ahogy már írtam, gerincesebb dolog, ha szabad pasit keres. szóval mondjuk úgy, hogy szerintem egy megcsalás esetén a félrelépő személy mondjuk 75%, a szerető (ha ő szabad) 25%ban hibás.
2018. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Mert az esetek kb 80%-ban,a szerető tud arról,hogy akivel lefekszik az párkapcsolatban van. Megint egy olyan kérdés ahol a szeretőt kell sajnálni... A megcsaló fél is ugyanolyan hibás. De felejtsük már el ezt,hogy mindig a megcsalt fél a hibás. Ha mással akar dugni akkor legyen gerince és mondja el a párjának,hogy valami nem oké, mielőtt mással hetyeg.


Direkt nem írtam,hogy férj vagy feleség,mert nem mindig csak a férfiak mennek félre...

(N)

2018. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Persze a feleség mindig ártatlan. Ha az lenne nem lenne megcsalva..
2018. máj. 17. 20:51
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Én szerető vagyok, tehát én miért érezném magam hibásnak, azért, mert "segítek" egy nőnek, hogy jól érezze magát? Inkább gondolkodnának el azok a férfi társaim, akik nem tudják megbecsülni a párjukat a feleségüket és semmibe nézik őket. Ezért lennék hibás, mert vannak olyan férfiak, akik nem értenek a párjukhoz és az persze, hogy máshol keresi egy idő után a boldogságot (nálam)... a hibát , mindig ott kell a két ember között keresni és nem a 3. fél a hibás, aki csak örömet jön szerezni.
2018. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
el kell keserítselek, hogy de, sajnos sokszor tök ártatlan embereket is megcsalnak. mindegy, mennyire igyekeznek testileg-lelkileg kielégíteni a párjukat, nekik ez mégsem elég, és nincs gerincük ezt megmondani, inkább félrekefélnek. bocsi, aranyom, de ez a való világ, ami nagyon kegyetlen, ergó nem mindig azt kapod vissza, amit megérdemelsz. vagyis az esetek döntő többségében nem azt kapod. szóval összegezve nem, a megcsalt fél nem mindig hibás, sőt...
2018. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom,te vagy a szerető,és most azt várod,hogy mindenki szidja neked a feleséget, hogy jobban érezd magad. (Mivel,te csak erről a felálláaról írsz...)

Akkor én mégyszer leírom,ha valakinek nem tetszik ami a kapcsolatában van,akkor MEG KELL MONDANI a párjának,nem félredugni. Utána meg lehet össze vissza kufircolni amerre csak akar!

2018. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

És ,akkor miért a szerető a hibás??!

És szerintetek létezik olyan,hogy sose derül ki a viszony? Lehet ennyire hülye a feleség ,hogy csalják kb 10éve?

2018. máj. 17. 21:02
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
lehet valaki annyira gerinctelen r banc, hogy 10 évig kefél egy nős pasival?:D
2018. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Megint én vagyok a hibás. Nem is a feleség vagy a férj látod itt a példa én azt csinálok amit akarok. Különben is a férje van annyira rám kattanva ,mindig szexelni akar...
2018. máj. 17. 21:10
 10/27 anonim ***** válasza:
az első válaszomban írtam, hogy jobban hibás a félrelépő, mint a szerető, de attól ez még nem mentesíti a szeretőt sem, ebben az esetben téged. egyébként nem játszom az ártatlant, én is voltam már foglalt pasival, de nem is vagyok rá büszke, meg nem védem magam, hogy jajj, ez nem az én hibám. én elismerem, hogy gerinctelen dolog olyannal kezdeni, akinek van valakije, és pláne nem a barátnőjét/feleségét hibáztatom, aki szegény semmiről nem tehet... ha r banc voltam, nem tapsolom meg érte magamat, meg kövezem meg a másik nőt. :D de persze ehhez már intelligencia is kell.
2018. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!