Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok miért a szeretkezést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért a szeretkezést szeretik? Nem létezik már olyan csaj, aki a kemény döngetést szereti amit én képviselek? 31 F

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 13:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
39%
talán akik ilyen "rbanc" alkatok. amúgy a szeretkezés nagyoooon lassú folyamat XD
2018. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Sok volt a szürke 50 árnyalata...


Amúgy de, létezik. De nem vagyunk egyformák, valakinek ez jön be, valakinek az.

2018. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak tudnám mire fel általánosítasz.


voltál egyáltalán már nővel?

2018. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pl. a vad szexet szeretem.

Párom a lassút. Pech.

22/N

2018. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatfüggő. Van olyan hogy a vadabbra vágyom
2018. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem az összes csak elkezdett rikácsolni mikor elkezdtem keményen.
2018. júl. 1. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ugye tudod,hogy a nők felépítésükből adódóan a nem megfelelő ízgatás és túl kemény bánásmód hatására fájdalmat éreznek?

Ha nem,akkor esetleg igyekezz azon,hogy úgy felizgasd,hogy a hüvely kellően nedves legyen egy durvább aktushoz. Ha ez nem megy akkor teljesen érthető mi ezzel a baj. Ezen kívül pedig van aki amúgysem ezt élvezi.


Vagy te kifejezetten olyan nőt akarsz aki szereti a fájdalmat?

Nagyon egyszerű,mert akkor egy alárendelt mazo lányt keresel.


Egy szó,mint száz: vagy keress olyat aki szereti a fájdalmat,vagy olyat akit ez vonz és ízgasd fel rendesen. Lehet csinálni keményen is,de ahhoz érteni is kell.

2018. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy vad és szenvedélyes, lehet szeretkezésnek hívni. Én azt szeretem, ha lassan kezdjük, utána mindketten elveszítjük a fejünket és már vadul csináljuk, de közben ugyanúgy van csók, simogatás, izgató szavak, szóval nemcsak "durva döngetés", amiben nincsenek érzelmek. Az nem az én világom.
2018. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért kezdtek el rikácsolni

Mert állat módjára csináltad és bökted a méhszájukat ami G....., re fáj te vadbarom!!!

24N

2018. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek normális keretek között vadulni a párommal ha olyan a hangulatom.
2018. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!