Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kinyalni egy lányt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinyalni egy lányt? Mèg sosem csináltam de kipróbálnám, tènyleg jobb nekik mindha a farkadat dugnád be neki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Még reggel van, ne fárassz már most...

Egy ÉRZÉST had ne kelljen elmagyarázni.

2018. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha ügyesen, türelmesen, érzéssel csinálod, az gyakorlatilag minden nőt a csúcsra juttat, míg ha a farkadat dugod be, azt sok nő számára kellemes ugyan, és élvezi is, de orgazmusa nem lesz tőle. Az utóbbi igaz kb. a nők kétharmadára.

Akinek fontos a partnere élvezete, az nagyon élvezi, ha kinyalhatja.

2018. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a nyalást. A többi nő neveben nem tudok nyilatkozni.
2018. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ami engem illet, nem igazán szeretem ha nyal a barátom, legfeljebb akkor tudok elélvezni, ha ujjaz közben, de ezek nélkül tudnék élni. A rendes szexet jobban preferálom, még akkor is, ha szökőévente egyszer van tőle orgazmusom. Emellett viszont a kézzel való kényeztetést igénylem. (És nem, nem vagyok prűd, csak inkább adom az orált, mint kapom.)
2018. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Ha a nyalást jobban élvezik a lányok, akkor miért mondják, hogy tedd már be!, meg hogy érezni akarom a farkad! ??

Előjátéknak jó, de azért akik orgazmus képesek, valahogy a dugást akarják mindig...

2018. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem jobban az orált, mint a rendes szexet, pedig nagyon jól csinálja a barátom. Mindkettőnél el tudok menni, és el is szoktam.
2018. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

5-ös:

Szükségem van a dugásra is de csak a nyalástól tudok elélvezni. Szóval egy jó nagy baromság amit állítasz.

2018. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Tehát ha megmondják neked az igazat az fáj. Értem. Te Fidesz szavazó vagy?
2018. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

5-ös!


Azért mondja hogy tedd be, (inkább) mert nem akar megbantani azzal, hogy szarul nyalsz.. Bár könnyen lehet, hogy téged dug meg nem is te őt, lehet dugni se tudsz és inkább ő irányít

2018. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Én egyáltalán nem szeretem az orált

Sokkal jobban esik, mikor becsusszan a kuki a nuniba

2018. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!