Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus után miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után miért nem tudok pisilni? Van ennek valami ésszerű magyarázata?

Figyelt kérdés

Ez nálatok is így van, vagy nálam nem oké valami?

Még ha nagyon is kell, egyszerűen nem tudom kiengedni. Ha már kb. 15-20 perc eltelt az orgazmus után, akkor sikerül csak pisilni.


21/L



2018. júl. 3. 01:30
 1/7 anonim válasza:
15%

En se tudok pisilni. Foleg a 3.-4. utan. :D De orulok, hogy a noknel is igy van. Szerintem semmi bajod. ;)


25/F

2018. júl. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak szúr, de sikerül. Talán a csiklód miatt nem megy. Orvosnak mondtad már ezt?
2018. júl. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg van telve vérrel az intim régió, meg van duzzadva, ez ideiglenesen elzárja a hugyutat. Én se tudok orgazmus után rögtön, mondjuk férfiaknál szerintem a prosztata miatt.
2018. júl. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nehézkesen megy, de aztán csak sikerül.


L/20

2018. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál ismert beidegzési jelenség, hogy a belső záróizom elzár az orgazmus előtt-alatt, hogy biztosítsa az ondó útját a külvilág felé (csak arra). Ez a reflex van, akinél erősebb, és már az erekció alatt sem tud vizelni, és utána se, egy darabig, de eszerint nőknél is létezhet. Nem lehet általános, mert még 50-60 éve is tanítottak olyat a lányoknak, hogy közösülés után pisiljenek, és a vizeletet a kezükkel irányítsák a hüvelyükbe, hogy kiöblítsék az ondót. A saját tapasztalatom is az, hogy utána szaladnak pisilni.
2018. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is igy van :D

L

2018. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megy :D
2018. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!