Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora egy átlagos pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora egy átlagos pénisz vastagsága/kerülete?

Figyelt kérdés
A kettő nagyjából összefügg, bár mivel a pénisz nem henger alakú (ezért a vastagságot pi-vel szorozva mindig nagyobb kerület jön ki), így a kerület talán mérvadóbb. Sokan nem veszik számításba - pedig a csajok is hangsúlyozzák - hogy a vastagság sokkal fontosabb, mint a hossz. Mekkora vastagságú az a pénisz, amit a legtöbb csaj már nem élvez? Majd elárulom az én méretemet is, ha érdekel valakit.

2018. júl. 2. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] igy mérd
2018. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tiszta baromság ez a cikk. A Durex szerint 13 cm a kerület, másik helyen meg félrészeg pasikat mértek, akiknek 12,6 volt az átlaga. Az egyetlen hitelesnek tűnő klinikai mérés során meg csak 11,6-ot mértek, de mi az már, hogy "klinikai körülmények között nehézségekbe ütköztek"? Féltek a fehér köpenytől vagy mi a f***? Mindenki ennyire béna, hogy nem képes egy reprezentatív felmérést csinálni? Nekem amúgy 11,5 cm kb. a kerülete.
2018. júl. 2. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy itt a gyakorikerdesek.hu pasiké vagy úgy a valóság érdekel:D Itt mindenkinek óriás farka van :D ugyhogy itt az átlag legalabb 6 centi átmérőjű 😂😂 a valóság meg -40% 😂

Azt nem tudom mi az amit a legtöbb csaj már nem élvez,nekem a 4,2 cm átmérő már határeset. Inkabb a 4 cm körüli az élvezhetobb.

2018. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a megfelelő amit épp hogy nem ér körbe a kezem de nem tudom az mennyi.
2018. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam, miért érdekel téged más férfi fütyije??

Homo vagy hogy nem a csajok felől érdeklődsz.

Egyszer kipróbálnád , nem érdekelne hogy másnak milyen van.

2018. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4: Hát az jó nagy lehet, még akkor is ha kicsi kezed van. Na jó, hogy elolvastam a kommentedet. Most döntöttem el, hogy inkább soha az életben nem akarok szexelni egy lánnyal sem.
2018. júl. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!