Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogyan élitek meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan élitek meg, ha szopnak titeket? Milyen érzéseitek, gondolataitok vannak ezzel kapcsolatban (vagy akár közben)?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 03:04
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Szópjon le egy lány vègre ès megmondom:)19
2018. júl. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon finom kényeztetés az ajkakkal, nyelvvel. Csodálatos látvány.

Közben simogat, ami még jobb. S ha közben ujjazom, az a csúcs.


41/F

2018. júl. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Miután én ilyeneket kaptam, hogy ne nézzem közben, vagy csak sötétben, azok után semmi jóra nem gondol az ember. A technikáról nem is beszélnék eddigi élményeim alapján, borzalmas persze, de nem ez a lényeg. Számomra pont nem arról szólna, hogy most fizikailag mit érzek. Lélektani szerepe lenne nálam, de még azt se kaptam meg olyan formában soha. Odaadásról, elfogadásról és egymás iránti vágy maximális megtestesüléséről szólna az én szememben. Közbe mi másra gondolnék, mint hogy imádom azt aki csinálja?
2018. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem sok pasi szemében ez pont nem az elfogadás és az odaadás megtestesülése, hanem a gazda-szolga viszonyé. Annak csak örülök, ha te nem így vagy vele. Azért remélem, lesznek jobb tapasztalataid is.

2018. júl. 3. 11:20
 5/10 anonim válasza:
76%
Nekem nagyon nagy bűntudatom van mai napig is ,amiért engedtem,hogy leszopjanak.Szerettük egymást ,és egyébként nem volt vele gond.Csak bűntudatom volt miatta.
2018. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. júl. 3. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 3-at is ismerek aki pont úgy gondolja mint én. Csak azért számomra talán még többet jelent mint nekik
2018. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Imádom, de sokkal jobb nézni is közben, mint becsukot szemmel feküdni! Nem sokat gondolkodom, nem akarok gondolkodni, csak ismételni tudom a látvány egy kétszeres szorzó, főleg mikor majdnem az egész szerszám befér vagy ha közbe felnéz a jány !
2018. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti is csinálni a lány, az fantasztikus!
2018. júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Az átlaghoz viszonyítva furcsa módon kicsit személytelennek tartom és sokkal jobban vonz az aktus. Viszont párom nagyon jól csinálja és tulajdonképpen ő szerettette meg velem. :-)

29/F

2018. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!