Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában egyre több kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre több kérdést írnak ki itt a lányok, hogy kapcsolat mellett más srác is motoszkál a fejükben. Ez a nyár hatása vagy ennyire nem tudják a nők, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Vagy ez minden kapcsolatban elengedhetetlen? Van olyan nő aki pont a párja mellett nem fér a bugyijába, mert biztonságban érzi magát mellette?

2018. júl. 3. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kell a változatosság
2018. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tudják mit akarnak. :)

pont ezért írják ki..

2018. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nyár nem, viszont a tavasz annál inkább fel csapja bennünk a pár kereséssel illetve szerelemmel kapcsolatos ösztönöket, bennem legalábbis...

Viszont, ha már benne vagyok egy kapcsolatban, akkor nem kezdek el más férfiak iránt kutatni! Ha viszont komoly probléma van a kapcsolatomban, akkor ha keresni nem is keresek, de például felfigyelek a férfi, külső pozitív visszajelzésekre.


Persze vannak olyan nő társaink is, akik egy biztos kapcsolat-házasság mellett is plusz partnerre vágynak !😉

2018. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak szimplán egyre több a ribnc, mert kislányként mind hercegnőnek lett nevelve, aztán 16 évesen már azt érzik, övék a világ.
2018. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
*Tetrajodthyronin*: az is egy verzió, de nem ilyenekre céloztam. Teljesen normális lányoknál is tapasztaltam ezt.
2018. júl. 3. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 talán megbántottak a csúnya lányok? 😂😂
2018. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem, engem is hercegnőnek nevelt apukám, csak nem egy üresfejű libának születtem :D Így bár egy egoista lettem, de nem rbnc :D
2018. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezt hozta a média. Éjjel nappal és társai.
2018. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Addig amíg csak a fantáziájában van addig nincs gond
2018. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyenjogúság!
2018. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!