Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok nekem segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Felmérést végzek az átlag péniszméretről.

Ehhez a saját péniszed hosszát és vastagságát kellene megadnod cm-ben lehetőleg kamu nélkül.(végülis minek kamuzni? ez egy anonim oldal)

előre is kösz a segítséget



2018. júl. 3. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nő vagy, megadom, de még soha nem mértem. Komolyan...
2018. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemár....Akár nő, akár férfi teszi fel ezt a kérdést, rettenetesen unalmas már...

És ismerhetnéd már az oldalt, mindenki kamuzni fog.

2018. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

igazad van #2es :/

én mégis reménykedem pár őszinte válaszban

2018. júl. 3. 16:40
 4/16 anonim ***** válasza:
17 éves korom óta nem mértem és most vagyok 31. Most ezt a kutatást magadnak végzed? Itt nem fogsz tudni amúgy. Ez itt nem a való élet és nem mérvadó, szóval felesleges amit csinálsz. Amúgy kb 17-18 és 4,5 a vastagság, de 15 év távlatából ez csak kb.
2018. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Mihez a felmérés?

Az átlag pénis méret így is 12-15cm hosszu és 3-3.8-4cm vastag

Az itt megadott adatokból nyigodtan le számolhat 3-5 cm-hosz és 1,5-2 cm vastagságot

Hisz itt a GYK-N szinte az összesnek

20-24 cm hosszú pénisze van és legalább 5-6 cm vastag!

Még ha anonim kérdőívet linkelnél a Válaszok kb 65%-a kamu lenne

Hisz a Pasik jelentős része Önbizalom hiányos,kisebbségi érzetük van illetve Önértékelési problémájuk van és mindezt ráirányítják a péniszük méretére milyenségére hosz csak az lehet az ok arra hogy nem tul sikeresek párkapcsolat illetve alkalmi kapcsolat terén

Ui:. Ezzel a kommentel nem akarok senkit se bántani megsérteni

Ez csak egy vélemény észrevétel pár éve jelen vagyok az oldalon rengeteg kérdést olvastam a ténában és én ezt szűrtem le!

24N

2018. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Normál állapotban 1-2 cm vastag, 5 hosszú, de ha felfújódik, mert ugye nyomástartó csőről beszélgetünk, akkor ennek a többszöröse. Méretét exponenciálisan változtatja a hozzáérő leány keze és vagy lába függvényében úgy, hogy a növekedés mértéke mindig az Euler-szám, azaz 2.73 hatványa. Megkapod a konkrét méretét, ha az euler-számot annyiadik hatványra emeled, ahány másodpercig a nő testrésze hozzáér. Ez a skála sajnos elég diszkrét ahhoz, hogy a teljes valóságot reprezentálja, de ha ezt a diszkrét függvényt kiintegráljuk 0-tól a farkam maximális méretéig, megkapjuk a teljes vastagságát.

Megjegyzés: exponenciálisnál durvább növekedés tapasztalható, ha nem idő, hanem csóktartományban számolunk, ahol az x tengelyen a cuppanásokat, az y tengelyen pedig a gyakorolt vákuum mértékét reprezentáljuk millibarban megadva. Lehetne newton per négyzetcentiméterben is, de maradjunk gyakorlatiasak.

2018. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Nekem hossz 19-20 körül, vastagság 5 körül. Kép is van, nem kamu.
2018. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

14.8 cm hosszú, ha élvezés előtt 16 cm.

Vastagságát már elfelejtettem, de viszonylag arányos.

2018. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16-17 hosszú, mellé 4,5 vastag :)
2018. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
* 18/F
2018. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!