Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire számít még normális szexuális fétisnrk?

Figyelt kérdés
Barátom elmondta, hogy ő szeretné érezni a testnedveimet a maguk valójában, így mondjuk egy kis nyelves kényeztetés előtt ne zuhanyozzak le munkából hazaérve. Emellett felvetette, hogy miután elvégeztem a dolgomat a mellékhelységben, majd ő tisztára nyalna ott lent...Mit gondoltok, ez még normális fétisnek mondható? 33L

2018. júl. 4. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szia Gyuri vagyok! Ez szexhirdetés ez?
2018. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A ne fürdjéééé leeee, az egy dolog...de hogy ő legyen a wc papír??? Fúúúj... 2 girls 1 cup nem nyerő!!
2018. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, csupán meglepődtem a párom felvetésén, de lehet, hogy ez szokványosnak számít, csak nekem volt meglepő. Nem vagyok annyira tapasztalt.
2018. júl. 4. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi kivetni való abban, hogy Téged kíván és nem a mesterséges aromákat!


A WC után kicsit furcsa lehet de még az sem gáz szerintem. Ha nagy dolog után, akkor már nem vállalnám be, de egyébként ez még nálam menne.

F

2018. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemár miért pontoztátok le az elsőt? :D
2018. júl. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális; férfiként én is vágyom rá azzal a nővel, akit igazán kívánok testestől-lelkestől.

Jó, a "nagy" toalett utáni tisztítást személy szerint nem (vagy ki tudja: talán csak szexuálisan nagyon beindult állapotban) vállalnám --, de a többiben semmi kivetni valót nem látok.

2018. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!