Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban, hogy érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban, hogy érzi magát egy férfi ha a nőnek nincs orgazmusa?

Figyelt kérdés

Kívánom eszméletlenül, élvezem a szexet, jó a méret, mégsem élvezek el vele. Valószínű több előjáték és érzelem kellene.

A kérdés, hogy egy felnőtt férfi ezt hogyan éli meg? Zavaró? Ciki? Kevésnek érzed magad? Vagy egyszerűen elfogadod, nem érdekel, majd összejön?


2018. júl. 5. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

ha jó a szex, élvezed, stb, akkor benned van a hiba, nem a pasiban.

én a pasi helyében nagyon nem zavartatnám magam.

ráadásul szexkapcsolat.

ha a barátnőm lennél akkor egy darabig próbálnám helyretenni a dolgot, ha 100%-osan mindent megtettem a magam részéről akkor a lelkiismeretem nyugodt lenne akkor is, ha nem élveznél el.

2018. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de...ha vkivel szexkapcsolatban vagy, akkor lehetne olyan a viszonyotok, hogy kommunikáljatok. Pl mondhatnád neki, hogy több előjátékra van szükséged meg hogy mi izgat igazán...talán akkor sikerülne. Plusz ne agyalj!


Nekem is volt szexkapcsolatom, egy hosszú (1 év) és egy kb 2-3 hónapos, de minden alkalommal elélveztetett. Sőt, akivel az egy éves volt, megkockáztatom, hogy az egyik (ha nem a) legjobb volt vele a szex. Még hozzám se ért, de annyira kész voltam, hogy amint belekezdtünk 1 perc alatt tuti elélveztem....

2018. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kommunikál sokat, így akarja teljesen kizárni az érzelmeket! Amúgy nagyon figyelmes és nagyon jó vele csak nekem kellene a beszélgetés és jobban ellazulnék. De nagyon távolságtartó.
2018. júl. 5. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat, lehet maradi vagyok (amugy nem, de mindegy), de ha vki arra nem tart erdemesnek, hogy normalisan kommunikaljunk, azt tuti nem engednem az agyamba...de ettol fuggetlenul te ugy dontesz, ahogy akarsz. Bar...oszinten eletemben 7 pasival szexeltem...es egy kivetelevel mindegyikkel volt orgazmusom. Egy kezemen meg tudnam szamolni, hogy hany olyan szex volt, amikor a partnerem nem elegitett ki....
2018. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szexkapcsolatban a pasi nagy valószínűséggel letojja, hogy a csaj elélvez-e. Nem érez irántad semmit, csak eszköznek tekint a kielégüléséhez.
2018. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"élvezem a szexet, jó a méret, mégsem élvezek el vele"

Totál error


és most is megfelelési kényszereid szülik a kérdésedet és azzal foglalkozol, nem pedig azzal, hogyan lehetne jobb (neked is) az együttlétetek (és neki is ezzel kéne foglalkoznia...)

2018. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 01:15-ös vagyok


és szexkapcsolatban is odafigyelek a másikra, fontos számomra, hogy élvezze a dolgot és nem meghúzok egy határt, mint a debilek, hogy akkor ez szexkapcsolat és nincsenek se érzelmek, se csók, mert kell.... csak tudni kell kezelni, ehhez fel kell nőni... attól még hogy valakit kedvelek és jó vele a szex még nem jelenti azt, hogy össze is bútoroznék vele és hűséget fogadnék... ennyi

2018. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó így látom mint te. Én úgy érzem mindent megtettem, ha a másik bezárkózik ennyire akkor egyedul kevés vagyok a dologhoz.
2018. júl. 6. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!