Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek már volt több komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek már volt több komoly kapcsolata, volt hogy nem mondtatok el bizonyos dolgokat az előző kapcsolatotokrol, mert cikinek tartottátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg a második komoly kapcsolatomban vagyok, az előző 3 évet tartott, a mostani már kettő és fél éves.

Pl olyan dolgokat nem mondtam el a jelenleginek, hogy milyen helyeken szexeltem az előzővel, hogy küldtem neki ilyen olyan képeket, vagy hogy volt részem egy hármas szexben, mert félek, hogy ez miatt össze sem jött volna velem, vagy szakitana most.

Mivel neki is van olyan képe, ezért megkérdezte, hogy az előzőnek van-e de tagadtam, és amikor kérdezett legvadabb szex élményről azt mondtam, hogy soha semmi extrém nem volt. Ti is titkoltatok már el ilyen dolgokat?



2018. júl. 9. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen titkoltam már el dolgokat mint pl azt hogy mennyi videót csináltunk (amit visszanézés után töröltünk) vagy pl milyen játékszereket használtunk

de nekem az nem volt soha titok aktuális bnőm előtt h helyeken és mennyi szexeltünk, plusz annyit tudott meg h análisan is szexeltem már

2018. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja értem, de akkor ebbe akkor nincs semmi rossz, mert nem vele kapcsolatosak, igaz?

Amugy igen, a vibrátort én is eltitkolom, mert soha nem mondott olyat, hogy őt azt nem zavarná. (jelenleg nem is használom, de akkor sem mondom el, hogy ne értse félre)

2018. júl. 9. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha rákérdez nem tagadom le, ha nem kérdez rá, akkor magamtól nem mondom.


25N

2018. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyit mondtam el amennyit tudni akart

24N

2018. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De pl mi az amiket eltitkolsz?
2018. júl. 9. 16:28
 6/12 thinktank ***** válasza:
Ez csak a rád és az előző barátnődre tartozik.
2018. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az előző barátomra pontosabban, lány vagyok.

Ha ő mondana ilyet nem zavarna, de én nem akarom mondani, mert félek hogy olyan lánynak fog tartani. (Ribi)

2018. júl. 9. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el ilyen dolgokat előző kapcsolataimból, mert nem szeretném, hogy azzal hasonlítsa össze magát (4 éve vagyunk együtt) plusz ő teljesen mást hoz ki belőlem szexuálisan, mint az exem anno, szóval nem is látom értelmét megosztani a régi dolgokat.
2018. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

alapvetően nem beszélek az exekről és a velük való kapcsoltról és nem érdekel a párom exei sem és a kapcsolat velük.


a szexulaitásom mással meg pláne nem tartozik rá ahogy rám sem h hogyan kefélt az exeivel.

2018. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van eszed, akkor isteníted a jelenlegit és bagatellizalod a múltbelieket (akármennyivel is extremebb volt a jelenleginél) es csak annyit beszélsz róluk amennyit nagyon muszaj. Az okos nők igy csinaljak.
2018. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!