Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, el tudnátok fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, el tudnátok fogadni ha bizonyos téren komoly sérülései lennének a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Ide nem szeretném leírni hogy mi ez a sérülés..
2015. ápr. 17. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyenek am nekem is van o.O
2015. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igazából nem tudom ,ha most sérülne meg a párom 4év után akkor persze, de ha összejövünk és mondja mi a problémája akkor lehet eltudom viselni, de az is lehet, hogy sajnálnám csak és az sem túl jó.
2015. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lelki dolgokra gondoltam.
2015. ápr. 17. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mentális, vagy fizikai a sérülés.
2015. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jaaa az nem szerencsés :/ én mondjuk megégettem magam kiskoromba és még mindig látszik az arcomon is egy kicsit l/19
2015. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
persze hogy el, írj ha szeretnéd még valakinek elmondani :)
2015. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5


Nem hiszem, hogy ez bárkit is zavarna :)

2015. ápr. 17. 08:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez még így is nagyon tág. Attól függ, hogyan dolgozza fel, és egyáltalán megkezdte-e már a feldolgozását, szakember segítségével.
2015. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy mi az. Az biztos, hogy egy szuicid hajlamú pasival soha többet nem jönnék össze, mindegy mi áll a háttérben. Ha valami trauma érte és ebből adódnak gondjai, azt elfogadnám.
2015. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A testi sérülést el tudnám fogadni bizonyos határokon belül. De egy lelki sérülttel nem lennék együtt. Voltam már néhánnyal, de elég volt.
2015. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!