Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb férfiak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak milyen nőkre vágynak? Fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
Tapasztalazok akiknek volt már fiatalabb barátnője??

2018. júl. 11. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár.
2018. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés?
2018. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En igen. Idosebbek nem vonzanak.

Honnan jott a kerdes?

41f

2018. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Fiatal lányokra?"


Nem tudod minden felnőtt/idősebb pasit egy kalap alá venni. Vannak nagyon sokan akiknek a tapasztalatlan kislány kell szuper feszes testtel aki ámul és bámul mikor az idős megmutatja milyen okos és felnőtt és sikeres (nem egy ismerősöm kezd emiatt csak fiatallal, vele egyidőst nem tud a felületességével lenyűgözni. Ők általában azok az emberek akik fiatal korukban nem tudtak érvényesülni, esetleg osztály bohócok voltak vagy lúzerek és most bepótolják a fiatalos bulizást 30 évesen)


És vannak olyanok akiknek a test és a szex csak másodlagos, elsősorban egy nagyon jó barátot keresnek akikkel lehet közös programot csinálni. Vagy éppen egy olyan érett nőt akit le kell nyűgözni, oda kell tenned magad, aki nem teszi bárkinek szét a lábát és tudja pontosan, hogy mire vágyik.


Én 33 vagyok és nem tudnék egy selfie-zős, állandóan bulizós cicababával mit kezdeni aki meg akarja váltani a világot, mert hirtelen tanult valami újat az egyetemen és most azt hiszi ő szXrta a spanyol viaszt.


Nekem egy olyan kell akivel kb egy szinten vagyok érzelmileg, értelmileg, és nincs kedvem oktatni, magyarázni vagy éppen végighallgatni a fiatal lányt, még akkor sem, ha ez szexet jelentene.


Szexet bárhol szerezhetsz és ahhoz vihetsz fiatalt is, de a kérdésre válaszolva, nem ilyenre vágyik a felnőtt férfi.

2018. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4# én ugyan ez vagyok csak női kiadásban. 24 vagyok mégsem tudok semmit sem kezdeni a folyton iszom bulizom hülyéskedek pasikkal. Egyszerűen egy értelmes mondatot nem lehet velük váltani. Ha sétáltatom a görényem kb 100x hallgatom végig, hogy "ilyen van a Lalinak az éjjel nappal bp.ben",de azt már egyik sem tudja megmondani milyen állat van a póráz végén. Az érzelmi intelligenciájukat pedig hagyjuk. (tisztelet a kivételnek)


Ez az oka, hogy inkább a 30+os férfiak érdekelnek. Az a tapasztalat egyébként, hogy ez oda vissza igaz. :)

2018. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mikeXxX ***** válasza:
5# Azt nem mondanàm hogy ez oda vissza igaz mert pontosan azt látom ezeken a lányokon hogy a tv nekik az isten amit te is mondtál . Inkább marad a hazai pálya csak ott meg senki sem akar gyereket :/ 38f
2018. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy irántam inkább az idősebb férfiak érdeklődnek (ahogy én is irántuk).
2018. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 alattiakra 38/F
2018. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!