Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány az előző barátjáva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány az előző barátjával pettingig jutott de még nem szexelt de mondjuk amikor először fog akkor utána kire fog jobban emlékezni az első pettingre vagy a első szexre? Vagyis inkább melyik fog nagyobb nyomot hagyni úgymond.

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindkettő. Legalábbis hiába nekem ugyan azzal az emberrel volt, de nem egyidőben, és én mindkettőre emlékszek. Nekem mindkettő ugyan olyan fontos volt.
2018. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tedd emlékezetessé az első szexet és akkor rád fog emlékezni (pl. fogd be az orrát, nyomd tövig a farkad a szájába és úgy élvezz el) :DDD
2018. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Az első szex minden nő életében emlékezetes marad,ha jó volt ha nem.
2018. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

saját tapasztalat:

33 éves vagyok és már arra sem emlékszem, hogy hogyan nézett ki első barátnőm, sőt a legtöbb szexre nem is emlékszem ami több mint 5 éve volt. Volt egy futó barátnőm középiskolában akivel volt kis kavarás, de ha pisztolyt nyomnának a fejemhez, akkor sem tudnám megmondani, hogy volt e ujjazás ott vagy orál.

Már arra sem emlékszem, hogy milyen volt a feleségemmel az első szex vagy milyen volt a nászéjszaka. Pici foszlányok, 1-1 másodperc ragadt meg, de az ember nagyon elfelejti a dolgokat, hacsak nem volt valami halál különleges.

2018. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kár ilyesmin agyalni. Csak szorongás lesz a vége, pontosabban arról szól, és amúgy sincs erre tuti válasz. Ha meg később kérdezed, nos az eléggé rossz irányba sülne el.

A múltat visszacsinálni senki sem tudja, a kérdés az, hogy szereted-e őt annyira, hogy úgy elfogadd, ahogy van. Ha nem, akkor nincs miről beszélni, tisztességesebb elköszönni egymástól, ha meg igen, akkor engedd el ezt a kérdést. Ha felteszed magadnak, vagy a párodnak (ami abszurd lenne) csak mérgezne, és közétek állna. Ha azt mondaná, hogy rád emlékszik, ott lenne benned, hogy vajon nem hazudott-e, ha meg azt mondja, hogy rá, akkor meg rosszul esik.

Nincs értelme ennek, csak káros!

2018. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!