Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok fiú panaszkodik hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú panaszkodik hogy kicsi a pénisze, és emiatt nincs önbizalma. Csomó olyan kérdés van hogy kicsi e a 14 centi. Az enyém is akkora, már elbizonytalanodtam. Tényleg kicsi?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, tényleg. 25 centi alatt nem állnak szóba veled a lányok, és sikítva menekülnek, ha meglátnak. Egyedül fogsz meghalni a macskáid között, de ők is a nagy virslikre hajtanak, ezért ők se fognak szeretni. Az átlag méret 28 centi, és senkinek a világon nincs 20 alatti kolbásza, csak neked. Rettentő ciki, én nem reklámoznám.
2018. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Igen kicsi. 22L
2018. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha olvastad volna, akkor tudnád, hogy van akinek kicsi, van akinek ez az ideális. Annyi ilyen kérdés van napi szinten.....
2018. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Kutácsnak jó lesz, parazsat piszkálni, amúgy tényleg nem nagy...
2018. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Jajj istenem. Nem kicsi, de nem is nagy. Átlagos.
2018. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan hosszú és vastag a farkad mint egy érett cukkini, akkor esélyed sincs a csajoknál.
2018. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden férfi és nő magának a legnagyobb kritikusa. Ez minden testrészre is evidens módon vonatkozik.

A lányok is naponta teszik fel a kérdéseket mellükkel és fenekükkel, nemi szervükkel(ha valaki kérdőre vonná ezt, annak simán linkelhetek vagy 30 kérdést a salátával kapcsolatban), illetve simán súlyukkal kapcsolatban.

A fiúk is a nemi szervükkel, magasságukkal és soványságukkal kapcsolatban.

Ez így volt és így is lesz. Amit most írok biztos, hogy nem láthatta senki, mert először írok így. Mivel legalább levezetted a folyamatot és úgy tetted fel a kérdést, így vettem a fáradtságot, hogy reagáljak. Amúgy meg figyelmen kívül hagyja az ember.

Viszont az egy érdekes jelenség, hogy van kb. 5 lány aki mindegyikhez írogatja, hogy mennyire fárasztó. Igen az, nem is kötelező válaszolni. Ezekre való görcsös válaszolgatás sem egészséges szerintem. Nem lehet menteni, hogy mert segítenének, mivel hogy az amúgy is önbizalom hiányos fiúkat önbizalom rombolóan szólják le kéretlen szavakkal. Viszont az ellenkező nem ilyen kérdéseinél ilyen nem nagyon szokott előfordulni. Persze abból egy 30%-al kevesebb van, de az ilyen válaszolók aránya viszont kb. 100-ból egy a női kérdésekre és 100-ból 50 a fiúkéra.

Na mindeggggy...

2018. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod használni?

Igen? Akkor nem kicsi.

Nem? Akkor sem kicsi csak gyakorolni kell


Szerintetek ennyire jól tudunk saccolni mi lanyok? Hogy szemre megmondjuk mekkora vagy kotelezo a meroszallag az elso szexnel csak en nem tudtam edsig rola? :D

2018. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem tudnak saccolni a lányok szemre:D

Nekem az egyik barátnőm kb 6 hónap együtt járás után elkezdett engem kérdezgetni, hogy centiben nekem mégis mekkora? Én ezt mondtam neki amit most felhoztál. Hozz egy mérőszalagot legközelebb és mérd meg! Nem fogok emiatt venni egyet legközelebb munka után és utána az legyen az első dolgom hazajövetelkor, hogy méregetem 22 évesen(jó rég volt már:D). Elég hülyén érezném magam. Annyit tudok mondani, hogy tizenévesen mikor még minden fiú ilyen szinten van mekkora volt, nagyjából akkora. Kérdeztem, hogy ez a pontos számszerűség miért fontos? A válasz elég beteg volt és kiakadtam. Az anyám kérdezgeti és meg akarom neki mondani pontosan...

2018. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Kicsi. Törődj bele! És értelmes kérdésr írj ki! Senki nem kíváncsi a nyomorodra.
2018. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!