Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » [SZÜZESSÉG] Szerintetek jogos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[SZÜZESSÉG] Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. Én 21 ő 19. És még csak most mondta el nekem, hogy 12 évesen vesztette el egy 16 éves sráccal. Eléggé kiakadtam és pár napja nem is beszélünk úgy mint régen.. Jogos a kiakadásom? Már magam se tudom mit kéne tennem.

2018. júl. 6. 11:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
mit kell ezen kiakadni?
2018. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem miért akkora katasztrófa ez. Egyrészt hiába ugrálsz ezen, nem tudod már vissza csinálni. Másrészt meg a lányok már egyre korábban érnek, szokj hozzá a gondolathoz, hogy a te lányod se fog az esküvőig várni. Az anyósom 13 évesen szülte a férjem, a mai napig házasok az apósommal és szeretik egymást. Nincs ezzel semmi gond, mindenkinek valahogy, meg valamikor megtörténik az első. Egyébként konkrétan nem írtad le, hogy mi zavar ebben téged.
2018. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Tény, hogy nem gyerek fejjel kellett volna, de visszacsinálni már nem lehet. Ha hűséges hozzád és szeret, akkor túl kellene tenned magad rajta!

Vagy van más oka is, amiért ennyire kiakadtál? Hazudott róla, hogy hány évesen vesztette el? Esetleg azt mondta, hogy te voltál az első?

2018. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Az a múltja, te meg a jelenje. Ne foglalkozz vele. Szeret? Hűséges? Akkor miért érdekel, hogy mikor veszítette el? Ne csinálj úgy, mintha előtted nem lett volna élete.
2018. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Most őszintén: ettől ő más ember lett, hogy ezt megtudtad?

Egyáltalán nem tartom jogosnak a kiakadásodat. Normálisnak sem, hogy valaki 12 évesen szexel, de ha egyszer megtörtént?... Nem embert ölt, amiért ki kéne akadni, hanem csinált egy hülyeséget, amit ki tudja, lehet ő sem tenne így, ha újra 12 lenne... csak hát az időben visszamenni már nem lehet, ami megtörtént, az megtörtént.

Hogy mit kéne tenned? Szeretned azt, akibe eddig is szerelmes voltál.

2018. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Minden igaz amit írtatok. És tisztában vagyok vele hogy vissza már nem lehet csinálni. De azt a srácot szivesen felkeresném hogy 16 évesen annyi esze nem volt hogy egy 12 éves kislányt ne csináljon fel. És mi zavar benne? Legfőképpen az, hogy mindig is azt állította én voltam neki az első. 15 éves volt amikor elvileg "elvesztette" én pedig 17. Konkrétan megismerkedésünk után nem sokkal történt, ilyen 4 hónappal utána. Azóta még mindig kitartunk egymás mellett. És ez a 4 év eddig egy elég nagy hazugság volt. De valóban nem lehet vissza csinálni és meg kell vele békélnem. Külső szemlélőnek sokkal könnyebb ezt felfogni és kezelni mint nekem, ez természetes.
2018. júl. 6. 11:44
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem túl szerencsés hazugsággal indítani és erre építeni egy kapcsolatot, így már azért érthető a kiadásod, de azt is próbáld megérteni, hogy lehet, hogy gyerekfejjel (15 évesen is azok sokan) szégyellte, ami történt.

Azt viszont nem értem, hogy bukott ez most ki ennyi év után? Mire fel mondta el?

2018. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Az a helyzet, hogy a múltjához az ég világon semmi közöd. A 4 éven át tartó hazugság miatt viszont biztosan dobnám.
2018. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem csodálom hogy ki vagy akadva. Egyrészt azért mert hazudozott, másrészt azért mert 12 évesen nem volt annyi esze, hogy ne menjen bele. 12 évesen általában masztizni kezdenek el, nem d#gni... A másik részről meg az a 16 éves gyerek... Annak se volt annyi esze, hogy ne fektessen meg egy 12 éves kislányt, akinek még a teste sem fejlődött ki normálisan... Szóval igen, szerintem jogos. Ez nem olyan, mintha 16-17 éves korában vesztette volna el mással, csak utána jöttetek volna össze. Bár ha szakítasz vele, gondolom nem emiatt szakítasz, hogy mikor vesztette el, hanem mert hazudozott...
2018. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%

Egyetértek az előzővel. Most komolyan ez a problémád? Gyerek volt, elszúrta és baromira szégyellte. Lehet én is letagadtam volna a helyében. Most hogy őszinte volt, és megnyitotta neked a belső legféltettebb titkát, most balhézol itt. Ez tényleg szánalmas... én már 32 éves férfi vagyok, és nem emlékszem, hogy ilyen szánalmas kislányok lettünk volna.


Baj van ezzel a generációval, hatalmas baj.

2018. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!