Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a 31 évnyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 31 évnyi korkülönbségről, egy szexuális kapcsolatot illetően? Nyíltan nem vállaljuk fel. Kár keletkezhet az egyik félben? Nem tervezünk.

Figyelt kérdés

Hosszútávú, komoly kapcsolatot.

Csak szex, közös programok, rendszeres együttlét, ennyi.

Nő 18, férfi 49



2018. júl. 10. 13:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván divatja múlt és vaskalapos vagyok. De én szabályosan rosszul vagyok ennek a gondolatától. Ez nem tudatos, nem tehetek róla, de ez van.

Viszont szép, vagy nem szép, de ha az én 18 éves lányomról ezt megtudnám, akkor nem biztos, hogy te életben maradnál

2018. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Miért kell elítélni az ilyen kapcsolatokat ?
2018. júl. 10. 14:04
 3/63 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ez sok lenne

Én 20 évesen voltam egy 32 illetve egy 46 éves féfival

De azért egy 50 meg az felettivel tuti nem lennék vele

Nézd ha meg teherbe esel akkor te jársz szarul

24N

2018. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Miért járnék szarul ?
2018. júl. 10. 14:08
 5/63 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezz meg egyébként egy pszichológust, hogy mi ezzel a baj! A baj csupán annyi, hogy a lányoknál különösen kritikus a szexuális életük legelső szakasza. Ilyenkor sok bevésődés alakulhat ki.

Most egy ilyen idős embernél igen negatív lehet ez. Aztán majd jöhetnek a problémák 10-15 év múlva, hogy nem tudsz kialakítani egy normális kapcsolatot, megfelelő korúval. Igen, megfelelő, ne akarjuk figyelmen kívül hagyni a magyar férfi átlag életkort! Hova lesz akkor már család?

Ha esetleg azzal akarnál jönni, hogy azt nem akarsz, arra meg azt mondom, hogy akik fiatalon ezt mondják, azoknál 70%-ban az idő elteltével rájuk jön, hogy mégis akarnak

2018. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Ugyan már !
2018. júl. 10. 14:18
 7/63 anonim ***** válasza:
12%

Szívesen lennék a pasi helyében!

Én 38 vagyok de benne lennék

2018. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
75%

"Ugyan már!"

Te úgy is jobban tudsz mindent, te már felnőtt nő vagy, te tapasztalt vagy és átlátsz mindent. Csak azt nem értem, hogy akkor minek teszel fel kérdést. De amúgy is tényleg mi a célja a kérdésednek és mire szeretnél választ kapni?

Azért ha könyvbe foglalnánk a világ eddigi összes ugyan már-ját, meg velem nem ez lesz-ét, illetve had tudjam már jobban-ját aminek "sírás" lett a vége, akkor az olyan vastag lenne, hogy innen a következő galaxisig érne

2018. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
42%
Legalabb megtudod milyen a jo szex. Elobb utobb ugyis ráuntok egymasra. Addig meg miert ne elvezhetnetek?
2018. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom nem csóró a pasi,meg persze te sem vagy aranyásó😂
2018. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!