Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Lányok a fejetekbe megford...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok a fejetekbe megfordult már hogy megcsaljátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Nem azért mert nem szeretitek vagy ilyesmi hanem azért mert egyszerüen az ágyba nem adja meg amit szeretnétek

22/f


2018. júl. 14. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megfordult már, minden hosszabb kapcsolatban előbb vagy utóbb felüti a fejét ez a gondolat, még akkor is, ha minden rendben van. Az viszont már rajtunk múlik, hogy ez megmarad csak gondolati szinten vagy átültetjük a valóságba.
2018. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Szerencsére az ágyban minden jól működik

De ha valami nem volt jó akkor azt megbeszéltük

Kommunikálunk

Egy kapcsolatban elengedhetetlen a kommunikáció bármiről is legyen szó

24N

2018. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több rèszen is vannak problèmák a kapcsolatunkkal. Szexuális tèren mennyisègi ès minősègi gondjaim is akadnak a párommal, így igen, fejben eljátszadoztam a gondolattal. De nem tennèm meg. Kèptelen lennèk utána tükörbe nèzni.
2018. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szex csak szex. Nem kell tul misztifikalni. Ha valaki egyszer felrelep az csak fizika. Ha valaki rendszeresen es/vagy ugyanott dug felre akkor mar van min elgondolkodni. A monogamia nem veletlenul nem az egesz vilagon elfogadott norma. Nalunk igen (koszi egyhaz), de attol meg nem biztos hogy az a tuti.
2018. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos....
2018. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fura mert eleg viharos a kapcsolatunk es bevallom uriholgykent hogy volt mar hogy flortoltem massal, de hogy massal lefekudjek az meg nekem soha. Fura is ezt beismerni amugy, mert sokszor elhanyagol es elkepzelem milyen lenne massal, de akkor is csak csok meg osszebujas, stb. Szex soha. Nem is a baratom miatt hanem a lelkiismeretem miatt. Nekem nem ferne bele az elveimbe :)


22L

2018. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!