Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti férfiak miért mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak miért mondjátok azt, hogy szeretitek a baránőtöket, mégis sok nővel megcsaljátok? Nők erről nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak az ismeretségi körömben akad ilyen...

Azt állítja, szereti a barátnőjét, és jól érzi magát vele, mégis megcsalja sok nővel. A barátnőjével azért van hosszútávú kapcsolata, mert ő visszafogott, konzervatív családból származik, akire lehet számítani hosszútávon. Amolyan jó feleség típus. :)

Mi a véleményetek?



2017. szept. 22. 13:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Mert a ferfiaknal a szex nem egyenlo a szerelemmel. A lanyoknal igen. A ferfiak tudnak es akarnak erzelem nelkul is orgazmust atelni.

Nem mindegyik ferfi ilyen.

2017. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Azért remélem tudjátok, hogy, aki tényleg szereti a barátnőjét az nem csinál ilyet.

Na meg, hogy a nők közt is van olyan, aki kapcsolat mellett fűvel-fával lefekszik :)

2017. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Van kivetel....en a 4 kapcsolatom alatt ami 13ev volt soha senkit...34f
2017. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Sosem csaltam meg senkit eddigi kapcsolataimban. Köszike az általánosítást, én is csipázlak!
2017. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"Ti férfiak miért mondjátok azt" - ezután leírsz 1, azaz egy példát, gratulálok :)

Én például soha nem tudnék úgy élni, hogy állandó durva titkolnivalóm lenne. Megsavanyodnék, leépülnék majd teljesen megőrülnék. Helyette akkor már egyszerűbb lenne megbeszélni, hogy kalandból néha jó lenne valaki ismeretlen más is, és ha ezután nem is lenne minden fenékig tejfel, jobb mint az állandó hazugság.

2017. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ti férfiak miért mondjátok?...



Nem mi férfiak mondjuk, hanem valami hígagyú barátod mondja.

2017. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Van-e ennek valamilyen lelki oka? :)
2017. szept. 22. 16:34
 8/26 Sunshinedoll ***** válasza:

Az, hogy akkor nem szerelmes és kész, lesz-rom, ki mit mond. Függetlenül attól, hogy a szerelem egyenlő-e a szexszel, ha szeretek valakit, nem csinálok vele olyat, hogy megcsalom, hazudok neki, meg mittudomén. Ez az alapvető tisztelet pofán hányása.

Itt nem arról van szó, hogy kanos-e valaki vagy nem, hanem hogy szereti/tiszteli/megbecsüli-e a párját vagy nem.

Nem csinálok ilyet olyannal, akit szeretek, full offense.

2017. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mert vannak igényeink, amik "otthon" nem kerülnek kielégítésre!
2017. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
1.vagyok: miert is pontoztatok le? Minden szavam igaz amit irtam.
2017. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!