Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódok néha idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok néha idősebb nőkhöz? Miért izgulok föl néha rájuk jobban? Miért akarnék egy érettebbel lefeküdni 18F

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy a korosztályodban esélytelen vagy? Vagy azt hiszed hogy az érettebb nőknek kisebbek az igényeik ha fiatalabb vagy náluk?
2018. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azert eddig volt több barátnőm akivel lefeküdtem... nem azért mert esélytelen , hanem kiszeretném probálni egy idősebbel
2018. júl. 14. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert látod bennük az érett nőiességet nem pedig a kislányos formákat, próbáld is ki ha teheted nagyon jó élmény fiatalon használd ki amíg teheted :)
2018. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazad van , csak nincs rá vevő :c
2018. júl. 14. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
erre most meg adom neked a választ én is ilyen voltam:szóval engem sokan visszautasítottak tini koromban,és elkezdtem az ugymond alsó kategóriás nőkhöz vonzódni(kövér/korosabb),valszeg azt gondolhattam tudat alatt,hogy csak ök illenek hozzám,és ezért ezek tetszettek,viszont amikor lett egy rendes barátnőm aki fiatal volt csinos és vékony,utána már nem izgultam fel a tapasztaltabb nőkre,se a ducibbakra,valszeg veled is ez lehet,bár a multbeli nős kalandjaidat nem ismerem...
2018. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a vonzalom okát keresni, mert nincs oka. Egyszerűen ilyen vagy, szereted az érett nőket. Nem kell túlgondolni.
2018. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert manapság ez valami óriási mérteket öltött érdeklődés a fiatal pasik részéről. A kíváncsiság vezérel.

A másik: azért a mai 30-as 40-es korosztályban simán akadnak igazán csinos, vonzó nők, akik jól öltöznek, ápoltak, sportosak, határozottak. Korosztálytól függetlenül megakad a pasik szeme rajta.

2018. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen nrmális, én is vonzódom hozzájuk, sőt egyszer már voltam egy 40-essel, életem legjobb szexe volt :)

hajrá

22f

2018. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!